ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

پیامدهای اجتماعی کرونا در جامعه

Year: 1400
COI: HWCONF06_125
Language: PersianView: 224
This Paper With 15 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 15 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

نیلوفر فیضی - پزشکی عمومی بیمارستان امام علی بجنورد ایران
زهرا حاتمی ثالث - کارشناسی ارشد جامعه شناسی کارمند صداسیمای خراسان شمالی . ایران
طاهره هاتفی - کارشناسی پرستاری کارمند بیمارستان امام علی بجنورد ایران
نسرین آقایی - کارشناسی بهداشت و محیط کارمند بیمارستان امام علی بجنورد ایران

Abstract:

با همه گیری و عالمگیری ویروس کرونا (کووید- ۱۹)، جهان با چالشی مواجه شده است که بسیاری، از جملهدبیر کل سازمان ملل متحد، آن را بسیار بزرگتر و تاثیرگذارتر از جنگ جهانی دوم ارزیابی می کنند. این بیماریامروزه در حوزه های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی - فرهنگی تاثیر زیادی گذاشته است و پیش بینی می شود درجهان، موج پنجمی را با نام دوران پساکرونایی ایجاد نماید که روند و مناسبات بین المللی، ملی و محلی را تغییرخواهد داد. بنابراین لازم بود به پیامدهای اجتماعی این ویروس پرداخته شود که در این مقاله مدنظر قرار گرفتهاست. شیوع این بیماری در نتیجه تعامل های نامناسب انسان با طبیعت بوده است که به واسطه تماس هایحاصل از مدرنیته به ویژه حمل ونقل در جهان گسترش یافته است و احتمال طراحی و شیوع آن در آزمایشگاههای انسانی، ضعیف و یا حتی بعید است. این ویروس احتمالا تغییرات بنیادینی را در سطح جهانی، ملی و موجبخواهد شد و احتمالا به یک تغییر انگارهای محلی در حوزه های گوناگونی منتج خواهد شد که در آن، انگارە علمینقطه ارجاع خواهد بود.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is HWCONF06_125. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1261164/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
فیضی، نیلوفر و حاتمی ثالث، زهرا و هاتفی، طاهره و آقایی، نسرین،1400،پیامدهای اجتماعی کرونا در جامعه،Sixth International Conference on Health, Treatment and Health Promotion،https://civilica.com/doc/1261164

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support