ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

اهمیت بررسی تنبلی در سازمان (مورد مطالعه: شهرداری مشهد)

Year: 1400
COI: ICAMIB08_093
Language: PersianView: 115
This Paper With 14 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 14 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

Abstract:

در این پژوهش هدف بررسی مروری اهمیت تنبلی در سازمان (مورد مطالعه: شهرداری مشهد) می باشد. یکی از چالش هایی که اخیرا سازمان ها با آن دست و پنجه نرم می کنند، مسئله تنبلی سازمانی است. در کلی ترین برداشت، تنبلی را مترادف با فقر حرکتی می دانند. در سازمانی که تنبلی رخنه می کند، افراد آن برای انجام امور کوچک و بزرگ در زندگی شخصی، کاری و عمومی، همیشه کار امروز را به فردا می اندازند، تصمیم سازی و تصمیم گیری را به دیگران واگذار می کنند، تغییر و تحولی را که آرزو می کنند بدون کوچک ترین اقدامی از دیگران انتظار می کشند، عادت به فکر کردن ندارند و برای هر انتخابی تعلل می ورزند. تحقیقات به عمل آمده در زمینه ایجاد یا افزایش تنبلی خصوصا در جوامع کاری نشان می دهد که یکی از این عوامل، اضافه شدن تعداد افراد در سازمان است. بنابراین مساله ای که این پژوهش با آن مواجه بوده، آنست که علیرغم ضرورت پویایی در شهرداری، در حال حاضر اکثر کارکنان شهرداری دچار نوعی تنبلی، بی تفاوتی و کمکاری در راستای توسعه فعالیت های سازمان هستند. و با توجه به اینکه در این زمینه تحقیقات دانشگاهی کمی انجام شده است، این تحقیق به خلا تحقیقاتی پوشش می دهد. همچنین شهرداری مشهد از این موضوع تاحدی رنج می برد و پوشش این نیاز توسط این تحقیق صورت خواهد پذیرفت.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is ICAMIB08_093. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1261372/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
اعلائی پور، سیده زهرا،1400،اهمیت بررسی تنبلی در سازمان (مورد مطالعه: شهرداری مشهد)،8th International Conference on Accounting, Management and Innovation in Business،Tehran،https://civilica.com/doc/1261372

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support