Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

افزایش میزان بهره وری زیست محیطی بتن با استفاده از مواد معدنی و سنگدانه های بازیافتی

چهارمین کنگره سالانه توسعه زیرساخت های فناور مهندسی عمران، معماری و شهرسازی ایران
Year: 1400
COI: IRURBAN04_008
Language: PersianView: 101
This Paper With 10 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 10 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

پرویز عالی پور - عضوهیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج
مهدی افشار - دانشجوی کارشناسی ارشد رشته عمران گرایش مدیریت ساخت دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج

Abstract:

پودر بازیافتی RP، اصلی ترین محصول جانبی در احیای زباله های ساختمانی و تخریب C&D است. مقالاتی در مورد استفاده از RP به عنوان مواد سیمانی تکمیلی SCM در بتن در حال حاضر موجود است ، در حالی که بررسی دقیق در مورد خواص بتن RP تاکنون انجام نشده است. با توجه به اینکه ضایعات بتن و آجر قسمت عمده ای از زباله های C&D را تشکیل می دهد و سایر اجزا دارای مسیرهای خاص بازیافت هستند ، در این مقاله یک بررسی اساسی در مورد استفاده از پودر بتن بازیافتی RCP از ضایعات بتن و پودر آجر بازیافتی RBP از آجر ارائه می شود زباله در بتن جدید. فن آوری آماده سازی RP و خصوصیات بتن RP به طور سیستماتیک بررسی می شود. علاوه بر این ، روش های بهبود و ارزیابی مزایای بتن RP بیشتر معرفی شده است. بر اساس داده های آماری که شاخص فعالیت RP و مقاومت فشاری بتن RP را توصیف می کنند ، قطر میانه و نسبت جایگزینی میزان RP در آماده سازی بتن باید به ترتیب زیر ۳۰ میکرومتر و ۳ درصد باشد. استفاده از RP دوام بتن را هنگامی بهبود می بخشد که ظرافت RP از ظرافت سیمان برتری داشته باشد. افزایش ظرافت RP رویکردی موثر در بهبود خصوصیات بتن RP است ، و یک روش تصفیه CO۲ از RCP یک روش اصلاح سازگار با محیط زیست است. علاوه بر این ، استفاده از RP در بتن دارای مزایای اقتصادی و زیست محیطی خوبی است. بنابراین ، انتظار می رود که این پژوهش به استفاده بیشتر RP در بتن کمک کند

Keywords:

پودر بازیافت شده RP , زباله های ساخت و تخریب C&D , خصوصیات RP , روش بهبود فواید

Paper COI Code

This Paper COI Code is IRURBAN04_008. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1263781/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
عالی پور، پرویز و افشار، مهدی،1400،افزایش میزان بهره وری زیست محیطی بتن با استفاده از مواد معدنی و سنگدانه های بازیافتی،4th Annual Congress of Technology Development of Civil Engineering, Architecture and Urban Development of Iran،Tehran،https://civilica.com/doc/1263781

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 9,321
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

New Researchs

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support