ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

هنر تعاملی در آخرین نمایشگاه تادااکس تهران ۱۳۹۸

Year: 1399
COI: CDDA02_042
Language: PersianView: 54
This Paper With 10 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 10 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

مهدیس مهاجری - دانشجوی دکتری مطالعات تطبیقی و تحلیلی هنر، دانشکده هنر، دانشگاه الزهرا، تهران، ایران

Abstract:

مهمترین رویداد برگزاری هنر دیجیتال در ایران نمایشگاه تادااکس تهران است که هشت دوره از آن تا سال ۱۳۹۸ برگزار شده است.این نمایشگاه فرصتی برای هنرمندان عرصه دیجیتال پیش آورده است تا تجربیات خود را در این زمینه با هم به اشتراک بگذارند. دردوره های برگزاری این نمایشگاه هنرمندان ایرانی و بین المللی آثار خود را با محوریت فناوری و تکنولوژی های جدید ارائه کردند.یکی از بخش های آثار ارائه شده در هشتمین دوره تادااکس هنر تعاملی است. هنر تعاملی به نقش مخاطب در فرایند خلق هنر اهمیتمی دهد. در این هنر جایگاه سنتی مولف در آفرینش هنری فرو ریخته است و مخاطب نقشی فعال در شکل گیری هنر دارد. در هنرتعاملی همچنین ارتباط هنر، فناوری و تکنولوژی های پیشرفته مطرح است. این نوشتار که با روش توصیفی و تحلیلی و روش گردآوریاطلاعات کتابخانه ای انجام شده است در پی پاسخ به این پرسش است که مخاطب چه جایگاهی در آخرین نمایشگاه تادااکس دارد وهنرمندان چگونه فضای تعاملی را خلق کرده اند؟ نتایج تحقیق نشان می دهد هنرمندان در آخرین نمایشگاه تادااکس با بهره گیری ازتکنولوژی های نوین دست به خلق هنر تعاملی زده اند و مخاطب را در خلق هنر سهیم کرده اند.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is CDDA02_042. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1263849/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
مهاجری، مهدیس،1399،هنر تعاملی در آخرین نمایشگاه تادااکس تهران ۱۳۹۸،2st National Conference on Dramatic and Digital Arts،Damghan،https://civilica.com/doc/1263849

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 6,807
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support