ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی چگونگی مدیریت حجم ترافیک در سرویس های شبکه سازی اینترنت با رویکرد بررسی فناوری MPLS

Year: 1399
COI: ANTIMARKETING21_005
Language: PersianView: 65
This Paper With 48 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 48 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

Abstract:

امروزه سرعت بیشتر و کیفیت سرویس بهتر مهمترین چالش های دنیای شبکه می باشند. تلاش های زیادی که در این راستا در حال انجام می باشد، منجر به ارائه فنآوری ها، پروتکل ها و روش های مختلف مهندسی ترافیک شده است.مدل ها و مکانیسم های مختلفی برای تضمین کیفیت سرویس مورد تقاضای کاربران ارائه شده است. که هر یک از مدلها و مکانیسم های فوق دارای ویژگی ها و مشخصات خاصی می باشند ولی کامل ترین روش پیاده سازی IP بروی ATM، فناوری MPLS است، فناوری MPLS تکنولوژی نوظهوری است که انتقال امن و قابل اطمینان سرویس های اینترنتی همراه با سرعت بالای انتقال و تاخیر کم را تضمین نموده است. این پژوهش به مدلسازی و شبیه سازی نرم افزاری سوئیچ MPLS پرداخته شده است.یافته های این تحقیق نشان می دهد فناوری MPLS می تواند در کلیه فابریک سوئیچ هایی که به منظور پشتیبانی ترافیک های با اولویت های متفاوت ساخته می شوند، مورد استفاده قرار بگیرد. میزان تاخیر کلاس های مختلف را می توان به راحتی با تغییر پارامترهای وزنی الگوریتم کنترل کرد. البته باید به این نکته توجه نمود که افزایش وزن یک کلاس معادل کاهش تاخیر بسته های آن کلاس و افزایش تاخیر بسته های کلاس های دیگر خواهد شد.همچنین پیشنهاداتی برای طول صف ها در فابریک سوئیچ و زمانبندی خط خروجی ارائه شده است که با توجه به نوع تقسیم بندی ترافیکی و مقادیر پارامترهای وزنی الگوریتم بوده است، که با تغییر آنها نیز طول صفها را باید تغییر داد.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is ANTIMARKETING21_005. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1265251/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
تازیکی، پارسا،1399،بررسی چگونگی مدیریت حجم ترافیک در سرویس های شبکه سازی اینترنت با رویکرد بررسی فناوری MPLS،Twenty-First International Anti-Marketing Seminar،https://civilica.com/doc/1265251

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support