ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی تاثیر رسانه های اجتماعی در مدیریت بحران با رویکرد مطالعه انفورماتیک بحران

Year: 1399
COI: ANTIMARKETING21_006
Language: PersianView: 83
This Paper With 30 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 30 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

Abstract:

هدف: این تحقیق با هدف بررسی تاثیر رسانه های اجتماعی در مدیریت بحران با رویکرد مطالعه انفورماتیک بحران در سال ۱۳۹۹ انجام شده است. روش تحقیق: روش این تحقیق اسنادی و کتابخانه ای است که به صورت بررسی مقالات مروری انجام شده است. ابزار پژوهش حاضر نیز فیش برداری می باشد.یافته ها و نتیجه گیری: یافته های تحقیق حاضر نشان می دهد ارتباطات در بحران، هنوز هم یک چالش است. همچنین خودهماهنگ سازی و کمک در میان شهروندان در مواقع بحرانی حائز اهمیت می باشد اما برخی از مطالعات آشفتگی هایی را در نتیجه این تعامل شناسایی نمودند.توصیه های بین رسانه ای خودکار پست های مربوطه، با پویایی بحران مد نظر و یا تطابق نیازها و پیشنهادات مطابقت داشته و به سازماندهی ارتباطات کمک می کند.افزایش دسترسی به زیرساخت هایی با پهنای باند بالا باعث ارتقاء تلفیق اطلاعات زمان واقعی می گردد.در آینده، واقعیت افزوده و تشخیص گفتار و نیز ربات های اجتماعی که به عنوان نهادهای فناوری مستقل عمل می کنند، نوید حمایت از مقامات را در انتشار، میانجی گری یا بازیابی اطلاعات ساختارمند ار در مدیریت بحران می دهند.در صورت انطباق با سیاست های سازمانی، پیام های فوری به مقامات اجازه تقویت ارتباطات درون و بین سازمانی را می دهند. افزایش دسترسی و توزیع دستگاه های موبایل و برنامه های مربوط به رسانه های اجتماعی باعث تسهیل بازیابی اطلاعات، تحرک و خودسازماندهی خودکار شهروندان در مواقع بحرانی می گردد.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is ANTIMARKETING21_006. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1265252/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
قویدل، معصومه،1399،بررسی تاثیر رسانه های اجتماعی در مدیریت بحران با رویکرد مطالعه انفورماتیک بحران،Twenty-First International Anti-Marketing Seminar،https://civilica.com/doc/1265252

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support