ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

روشی جدید از تحلیل پوششی داده ها برای حل شبکه ترابری

Year: 1400
COI: IMEACONF02_072
Language: PersianView: 71
This Paper With 11 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 11 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

فرانک حسین زاده سلجوقی - دانشیار، گروه ریاضی، دانشکده ریاضی، آمار و علوم کامپیوتر، دانشگاه سیستان و بلوچستان
مریم حاج محمدی - دانشجوی دکتری، گروه ریاضی، دانشکده ریاضی آمار و علوم کامپیوتر، دانشگاه سیستان و بلوچستان

Abstract:

مساله ترابری، یک مدل شبکه ای بوده که کاربردهای گسترده ای در موارد زندگی واقعی دارد. در مدل های ترابری عموما هدف، تعیین نحوه ترابری به منظور دستیابی به حداقل هزینه یا حداکثر سود است. اگر شاخص های ارزیابی بیش از یک عامل باشد نیاز به استفاده از مدل ترابری توسعه یافته داریم. بنابراین مساله واگذاری با بررسی ورودی ها و خروجی های چندگانه، توسعه پیدا می کند. تحقیق حاضر به بیان مساله ترابری توسعه یافته در حضور شاخص های چند گانه می پردازد که به دو دسته ورودی و خروجی تقسیم می شوند. علاوه بر این، تصمیم گیرنده می تواند اهداف مختلفی برای هر ارسال ممکن داشته باشد که ممکن است این اهداف در تضاد با یکدیگر باشند. دو مدل برنامه ریزی خطی برای تعیین طرح ترابری با ماکزیمم کارایی بر اساس مدل تحلیل پوششی داده ها (DEA)، بیان می شود. سپس به بیان مدلی جدید برای ارزیابی کارایی نسبی هزینه ترابری واحد از یک مبدا مشخص به یک مقصد مشخص می پردازیم که نسبت به روش های موجود، حجم محاسبات را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد به گونه ای که تعداد برنامه های خطی ای که در این مدل حل می شود، به نصف کاهش می یابد. در آخر به بیان یک مثال عددی برای شرح روش ها و مقایسه نتایج حاصله از حل مدل های مختلف، می پردازیم.

Keywords:

مساله ترابری , تحلیل پوششی داده ها , کارائی , شاخص های ورودی- خروجی

Paper COI Code

This Paper COI Code is IMEACONF02_072. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1266096/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
حسین زاده سلجوقی، فرانک و حاج محمدی، مریم،1400،روشی جدید از تحلیل پوششی داده ها برای حل شبکه ترابری،Second Conference on Industrial Engineering, Management, Economics and Accounting،https://civilica.com/doc/1266096

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 10,547
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support