ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

تاثیر نوآوری خدمات بر عملکرد شرکت های کوچک و متوسط فعال در حوزه نفت استان هرمزگان

Year: 1400
COI: IMEACONF02_075
Language: PersianView: 49
This Paper With 18 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 18 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

پریا فروتن - دانشجوی کارشناسی ارشد، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی، بندرعباس، هرمزگان، ایران

Abstract:

امروزه در کشور ما خصوصا در صنعت داروسازی پیشرفت های قابل توجهی ر توسعه محصولات جدید اهمیت نوآوری، هم در صنعت خدمات و هم در تولید، به طور گسترده ای شناخته شده است و وجود شرکت های کوچک و متوسط فعال در حوزه نفت در این بخش عملکرد این بخش را با ارتقای چشمگیری مواجه ساخته است. لذا در این تحقیق قصد داریم تا به بررسی تاثیر نوآوری خدمات بر عملکرد شرکت های کوچک و متوسط فعال در حوزه نفت با در نظر گرفتن متغیر تعدیلگر ارتباط جهت گیری بازار و نیز نوآوری دو جانبه بپردازیم. جامعه آماری این تحقیق شرکت های کوچک و متوسط فعال در حوزه نفت می باشند. در این تحقیق به منظور بررسی تاثیر متغیر نوآوری خدمات بر عمکلرد شرکت های کوچک و متوسط فعال در حوزه نفت و نقش تعدیلگری متغیر جهت گیری بازار و نیز نوآوری دو جانبه و روابط پیچیده بین آنها، از روش مدل یابی معادلات ساختاری (SEM) استفاده شده است. در نهایت نتایج تحقیق نشان می دهد که نوآوری خدمات بیشتری تاثیر بر عملکرد مالی کسب و کارها در این صنعت را دارد. بعد نوآوری دوجانبه، به ترتیب نوآوری در اکتشاف و نیز نوآوری در بهره برداری بیشترین عامل تاثیر در رابطه بین نوآوری خدمات و عملکرد کسب وکار را دارند و بعد جهت گیری بازار، به ترتیب قابلیت سنجش و قابلیت ارتباط با مشتری بیشترین عامل تاثیر در رابطه بین نوآوری خدمات و عملکرد کسب و کار را دارند.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is IMEACONF02_075. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1266099/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
فروتن، پریا،1400،تاثیر نوآوری خدمات بر عملکرد شرکت های کوچک و متوسط فعال در حوزه نفت استان هرمزگان،Second Conference on Industrial Engineering, Management, Economics and Accounting،https://civilica.com/doc/1266099

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support