ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

حسابداری تعهدی و بودجه بندی تعهدی

Year: 1400
COI: MDMCONF04_615
Language: PersianView: 62
This Paper With 9 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 9 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

آمنه گرامی - مدرس، حسابداری، دانشگاه فنی حرفه ای، آموزشکده فنی دختران اقلید
فاطمه فتاحی - دانشجوی کارشناسی، آموزشکده فنی دختران اقلید
الهام علیزاده تله بازلو - دانشجوی کارشناسی، آموزشکده فنی دختران اقلید
زهرا صادقی کاهرویه - دانشجوی کارشناسی، آموزشکده فنی دختران اقلید

Abstract:

حسابداری یکی از رشته هایی است که در موفقیت و عدم موفقیت هر سازمان، ارگان و یا شرکتی نقش پررنگی ایفا کند. حسابداری همانند سایر رشته ها دارای انواع و اقسام گوناگون می باشد. حسابداری در سازمان ها و ادارات دولتی از اهمیت خاصی برخوردار است و حسابداری تعهدی به عنوان یکی از انواع حسابداری نیز از این امر مستثنی نیست. در این مقاله با بررسی حسابداری و انواع آن، حسابداری تعهدی و بودجه بندی تعهدی را مورد تحقیق قرار می دهیم. روش تحقیق از نوع کتابخانه ای می باشد که با بررسی کتب و مقالات معتبر و مرتبط در طول یک ماه به طول انجامید. پس از بررسی های انجام شده دریافتیم که به تبع عدم هوشمندی سیستم حسابداری نقدی، در این سیستم اعمال مدیریت نقدینگی و مدیریت بر هزینه امکان پذیر نبوده و در نتیجه به کارگیری بهینه منابع در خدمت رسانی موثرتر به شهروندان با مانع جد ی مواجه است. همچنین سیستم حسابداری نقدی فارغ از استقرار سیستم کنترل داخلی مناسب در انعکاس واقعی وضعیت مالی و نتایج عملکرد است؛زیرا بخش عمده ای از دارایی ها و بدهی ها تا زمان دریافت یا پرداخت های نقدی در دفاتر و گزارش ها منعکس نمی گردد

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is MDMCONF04_615. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1268718/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
گرامی، آمنه و فتاحی، فاطمه و علیزاده تله بازلو، الهام و صادقی کاهرویه، زهرا،1400،حسابداری تعهدی و بودجه بندی تعهدی،Fourth International Conference on New Developments in Management, Economics and Accounting،Tehran،https://civilica.com/doc/1268718

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 5,033
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support