ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی خواص پوشش های پایه سیمان آلومینات کلسیم و مرتفع نمودن مشکلات ساختاری و دوام این مخلوط ها با استفاده از مواد پلیمری

Year: 1400
COI: NCCD02_020
Language: PersianView: 97
This Paper With 14 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 14 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

علی سعیدی کیا - کارشناسی ارشد مهندسی عمران،گرایش سازه، دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان، ایران
سیدحسام مدنی - عضو هیئت علمی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان، ایران

Abstract:

امروزه اجرای بخش عظیمی از پروژه های عمرانی کشور از قبیل ابنیه، زیرسازی جاده ها و پل ها، توسط مصالح بتنی انجام شده کهاین امر سبب رونق و توسعه صنعت سیمان کشور می شود. از این رو صنایع تولیدکننده سیمان پیوسته باید گامی در جهت بهبودکیفیت سیمان های تولیدی و همچنین تولید سیمان های نوین با تغییر در ترکیبات سیمان نمایند، تا بتوانند سبب گسترش توسعهپایدار، مهندسی ارزش در صنعت ساخت و ساز و احداث سازه هایی با عمر زیاد و دوام در کشور شوند. در این پژوهش به بررسیخواص پوشش های پایه سیمان آلومینات کلسیم و مرتفع نمودن مشکلات ساختاری این مخلوط ها با کاربرد مواد پلیمری و تاثیر اینمواد در بهبود خواص دوام پرداخته شده است که سیمان مصرفی در این پژوهش سیمانی خاص از نوع سیمان های آلومینات کلسیمبوده و اصلاح ساختار مخلوط های پایه سیمانی با پلیمرهای اتیلن وینیل استات و استایرن بوتادین رابر انجام شده است. خواصمکانیکی در این مطالعه شامل مقاومت فشاری و خمشی بوده و خواص دوام مخلوط های اصلاحی نیز توسط نمونه های ضریب نفوذموئینه، ضریب مهاجرت تسریع شده یون کلراید و جذب حجمی آب مورد ارزیابی قرار داده شده است. نتایج حاصل از ا ین پژوهشحاکی از آن است که سیمان آلومینات کلسیم سبب تسریع در سخت شوندگی و افزا یش مطلوب مقاومت و کاهش نفوذ پذیری درسنین اولیه شده و اصلاح ساختار این مخلوط ها با پلیمرها سبب کاهش مقاومت فشاری و همچنین کاهش محسوس و چشمگیرنفوذپذیری در ساختار این مخلوط ها شده است که این امر از نتایج مطلوبی برای این پژوهش محسوب می گردد.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is NCCD02_020. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1268771/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
سعیدی کیا، علی و مدنی، سیدحسام،1400،بررسی خواص پوشش های پایه سیمان آلومینات کلسیم و مرتفع نمودن مشکلات ساختاری و دوام این مخلوط ها با استفاده از مواد پلیمری،Second National Conference on Concrete Durability،Tehran،https://civilica.com/doc/1268771

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 2,615
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support