ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

گوشی همراه و یادگیری زبان خارجی

Year: 1400
COI: LLCSCONF08_163
Language: PersianView: 66
This Paper With 13 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 13 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

مرضیه فولادین - دانشجوی دکتری زبان شناسی دانشگاه فردوسی مشهد

Abstract:

استفاده از گوشی های همراه ممکن است در یادگیری زبان انگلیسی هم تاثیر بگذارد. امروزه، در جوامع مختلف در سراسر جهان، گوشی های همراه به شکل گسترده مورد استفاده قرار می گیرند، و محققان در مورد این موضوع مطالعات و تحقیقات زیادی انجام داده اند. مانند دیگر تحقیقاتی که در این زمینه انجام شده است، این تحقیق نیز سعی در بررسی یادگیری از طریق این گوشی ها در میان دانشجویان دارد. هدف این مقاله بررسی تاثیر گوشی های همراه در حوزه یادگیری زبان است. برای جمع آوری داده ها، پس از اعلام رضایت افراد شرکت کننده در این مقاله، یک گفت و گوی گروه کانون با یادگیرندگان با پیشینه ها و سطوح زبان مختلف صورت گرفت. در این مقاله، این فرضیه مطرح می شود که گوشی همراه تاثیر زیادی بر یادگیری زبان دارد. تمام شرکت کنندگان در این تحقیق از گوشی های هوشمند بعنوان ابزاری برای پیشرفت زبان خود استفاده کردند. انواع برنامه های کاربردی مرتبط با مهارتهای زبانی و تست های بین المللی در این تحقیق توسط شرکت کنندگان مورد استفاده قرار گرفت تا آنها به اشکال مختلف با زبان انگلیسی سروکار داشته باشند. بنابراین، ۹۹ درصد شرکت کنندگان این گوشیها را بعنوان منابعی کارآمد و مفید در فرایند یادگیری زبان انگلیسی در نظر می گیرند. این مقاله با مقدمه ای بر اهداف انجام این تحقیق، روش شناسی و ساختار آن آغاز می شود. سپس، براساس داده هایی که از دانشجویان مورد بررسی جمع آوری شد و با ارجاع به مطالعات پیشین، دیدگاههای مختلفی درباره تاثیر گوشی های همراه بر زبان آموزان مورد بحث قرار گرفت. در نهایت، به این جمع بندی می رسیم که گوشی های همراه تاثیر مثبت و بسزایی در فرایند یادگیری زبان انگلیسی به طور کل، و به طور خاص در یادگیری لغات، و مهارت خواندن و نگارش دارند.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is LLCSCONF08_163. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1270364/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
فولادین، مرضیه،1400،گوشی همراه و یادگیری زبان خارجی،8th International Conference on Language, Literature, Culture and History،https://civilica.com/doc/1270364

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 30,173
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support