ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

نقش الگوی تدریس کاوشگری بر میزان خلاقیت دانش آموزان درس علوم تجربی دوره ابتدایی

Year: 1400
COI: ISCPS05_036
Language: PersianView: 119
This Paper With 8 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 8 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

مژگان فریدون نژاد - دکترا روانشناسی

Abstract:

هدف از پژوهش حاضر بررسی تاثیر به کار گیری الگوی کاوشگری در فرایند تدریس معلمان و همچنین تاثیر آن دربروز خلاقیت دانش آموزان ابتدایی در درس علوم تجربی میباشد، با توجه به آشنایی دانش آموزان با تکنولوژی های جدید و افزایش اطلاعات آنها یک ی از روشهای جذاب تدریس، روش تدری س کاوشگری است. پژوهش حاضر از نوع کتابخانه ای بوده و جهت تدوین پژوهش از کتاب ها، مقالات و پایان نامه های منتشر شد در این راستا استفاده شده است. در این پژوهش پس از بررسی پیشینه های موجود به چگونگی به کار گیری الگوی کاوشگری در مدارس و همچنین مزایا و برخی محدودیت های این الگو پرداخته شده است و نتایج به این صورت میباشد؛ درس علوم به خاطر کاربرد عملی اش نیازمند به کارگیری روشهای خلاقانه و فعال میباشد تا با این روشها بتوان فراگیران را به سطوح عملی و کاوشگری کشانده و روحیه پژوهشگری را در آنها شکوفا کرد.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is ISCPS05_036. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1270456/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
فریدون نژاد، مژگان،1400،نقش الگوی تدریس کاوشگری بر میزان خلاقیت دانش آموزان درس علوم تجربی دوره ابتدایی،Fifth International Conference on Psychology, Counseling and Educational Sciences،Tehran،https://civilica.com/doc/1270456

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support