ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی محاسباتی پیرانو c-۳-۲ پیرازول های استخلاف دار در فاز گازی و محلول با روش DFT و مقایسه با نتایج تجربی

Year: 1400
COI: ICNNA02_179
Language: PersianView: 45
This Paper With 10 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 10 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

Abstract:

هدف از این پژوهش، بررسی نقش حلال در پایداری توتومر آمینی و ایمینی در پیرانوپیرازول است. در این مقاله از روش محاسباتی DFT، با استفاده از نرم افزار رایج در شیمی محاسباتی یعنی گوسین ۰۳ استفاده شده است.سپس طیف های IR و NMR این ترکیبات با طیف های تجربی مقایسه شدند و نتیجه ی حاصل از این بررسی، مشخص کننده ی تناسب بین اطلاعات تجربی و محاسباتی در سه مورد پیرانوپیرازول که دارای استخلاف الکترون کشنده بودند، شد. در صورتی که در سه مورد دیگری که پیرانوپیرازول استخلافی نداشت و دارای استخلاف متیل و متوکسی بود، کار عملی و محاسبات همدیگر را رد کردند. البته این موضوع با پایین بودن اختلاف انرژی بین توتومری و در نظر گرفتن نقش حلال و برهکنش آن با پیرانوپیرازول قابل توجیه است

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is ICNNA02_179. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1274797/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
عارف تولایی زواره، محبوبه،1400،بررسی محاسباتی پیرانو c-۳-۲ پیرازول های استخلاف دار در فاز گازی و محلول با روش DFT و مقایسه با نتایج تجربی،2nd International Conference on Nanotechnology & Nanoscience،Tehran،https://civilica.com/doc/1274797

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support