ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

ورودی مدرسه و تاثیرات ذهنی آن بر مخاطب

Year: 1400
COI: PSHCONF13_045
Language: PersianView: 28
متن کامل این Paper منتشر نشده است و فقط به صورت چکیده یا چکیده مبسوط در پایگاه موجود می باشد.
توضیح: معمولا کلیه مقالاتی که کمتر از ۵ صفحه باشند در پایگاه سیویلیکا اصل Paper (فول تکست) محسوب نمی شوند و فقط کاربران عضو بدون کسر اعتبار می توانند فایل آنها را دریافت نمایند.

Buy and Download

متن کامل (فول تکست) این مقاله منتشر نشده و یا در سایت موجود نیست و امکان خرید آن فراهم نمی باشد.

Authors

نرجس خسروجردی - عضو هیات علمی دانشکده مهارت و کارآفرینی، واحد مشهد، دانشگاه آزاد اسلامی، مشهد، ایران

Abstract:

در محیطهای یادگیری ورودی به عنوان مفصل ارتباط دهنده فضای شهری با فضای معماری به شمار می آید. این فضا اولین مکانی است که دانش آموز در ابتدای ورود به مدرسه با آن برخورد کرده و درگیر می شود و آخرین مکانی است که آنها در هنگام خروج از مدرسه با آن ارتباط دارند. در واقع این فضا مرزی را از نظر روانی و نیز از نظر فیزیکی ایجاد می نماید، این مرز دانش آموزان را متوجه درون و بیرون مدرسه می کند و این آگاهی را به آن ها می دهد که از استانهای عبور کرده و وارد مدرسه شده اند. با توجه به این موضوع ورودی مدرسه باید خوانا و شاخص طراحی شود. باید دارای خاصیت دعوت کنندگی باشد تا بتواند مخاطبین را به سمت خود جذب نماید. در رنگ آمیزی فضای ورودی بهتر است از رنگهای شاد و گرم که جذب کننده مخاطب می باشد استفاده نمود

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is PSHCONF13_045. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1288048/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
خسروجردی، نرجس،1400،ورودی مدرسه و تاثیرات ذهنی آن بر مخاطب،13th National Conference on Urban Planning, Architecture, Civil Engineering and Environment،Shirvan،https://civilica.com/doc/1288048

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 9,742
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support