ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

ارائه یک رویکرد تامین منبع پویا مبتنی بر پیشگویی بارکاری با استفاده از شبکه عصبی GMDH در محیط رایانش ابری

Year: 1400
COI: ICTI04_118
Language: PersianView: 102
This Paper With 14 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 14 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

محسن معتمدی - دانشجوی کارشناسی ارشد، دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد، گروه کامپیوتر، اصفهان، ایران
ریحانه خورسند - استادیار، دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد، گروه کامپیوتر، اصفهان، ایران

Abstract:

رایانش ابری مدلی رایانشی بر پایه شبکه های بزرگ کامپیوتری مانند اینترنت است که الگویی جدید و مستقل از مکان را برای عرضه، مصرف و تحویل سرویس های فناوری اطلاعات شامل سخت افزار، نرمافزار و داده ها به صورت اشتراکی ارائه می کند. رایانش ابری به کاربران اجازه می دهد که منابع را از فراهم کنندگان ابر بر طبق تقاضای خود اجاره کنند و به همان اندازه نیز برای آن پول پرداخت کنند. امروزه با توسعه زیرساخت های ارتباطی، برنامه های کاربردی تحت ابر خیلی مورد توجه قرار گرفته اند. برنامه های کاربردی تحت ابر بر صدها تا هزاران کاربر اجازه می دهد تا با یک دنیای پویای مجازی و بزرگ تعامل داشته باشند. نرخ ورود کاربران به محیط برنامه معتبر است و کاربران معمولا سرویس هایی را انتظار دارند که همیشه با توافقات سطح سرویس قابل قبولی، به خصوص در مورد خصوصیات کیفی زمان پاسخ و هزینه در دسترس باشند. بنابراین مدیریت خودمختار منابع در رویارویی با تغییرهای بار کاری و پویایی در ورود کاربران، موضوعات چالش برانگیز هستند. یکی از چالش های بسیار مهم در این زمینه تامین منبع پویا و اختصاص آن به خواست های کاربران است. در این پایان نامه یک رویکرد تامین منبع پویا مبتنی بر پیشگویی بارکاری در محیط رایانش ارائه می شود. ایده ی کلیدی این است که در ابتدا بارکاری برنامه کاربردی با استفاده از شبکه عصبی GMDH پیشگویی می شود. سپس مبتنی بر بار کاری پیش بینی شده و توافقات سطح سرویس کاربر، یک الگوریتم تصمیم گیری مقیاس بندی خودکار فازی برای محاسبه تعداد مناسب منابعی که باید به برنامه اختصاص داده شوند معرفی می شوند. در نهایت سودمندی روش پیشنهادی تحت بارکاری واقعی ارزیابی می شود.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is ICTI04_118. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1290865/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
معتمدی، محسن و خورسند، ریحانه،1400،ارائه یک رویکرد تامین منبع پویا مبتنی بر پیشگویی بارکاری با استفاده از شبکه عصبی GMDH در محیط رایانش ابری،4th National Conference on New Technologies in Electrical and Computer Engineering،https://civilica.com/doc/1290865

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 419
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support