ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

چالش ها و سیاست های آموزش و پرورش در دهکده جهانی

Year: 1400
COI: EBRCCONF01_081
Language: PersianView: 63
This Paper With 8 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 8 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

بهمن کارگر - کارشناشی ارشد شیمی فیزیک

Abstract:

آموزش و پرورش از مهمترین نهادهای اجتماعی می باشد. در واقع کیفیت فعالیت سایر نهادهای اجتماعی تا اندازه زیادی به چگونگی عملکرد آموزش و پرورش بستگی دارد. جهانی شدن فرایندی اجتناب ناپذیر که تمام ابعاد زندگی انسان را تحت تاثیر و تحول قرار دادهاست آموزش وپرورش سنگ بنای توسعه و یکی از نهادهای مهم و اثرگذاری است که در فرآیند یکپارچه سازی و همگرایی از این تاثیر و دگرگونی محروم نبوده است. با تمرکز بر استانداردهای بین المللی و هویت ملی نیازمند اصلاحات و تعابیری با توجه به نیازهای جهانی و نیازهای خاص هر کشور هستیم تا از فرصتهای به وجودآمده بهترین استفاده را بکنیم و با تفکر منطقی و تلفیقی به توسعه ، تعمیق و تربیت شهروندی خوب و متعهد و خلاق بپردازیم و با تلاش کردن تعلیم وتربیت جهانی را شکوفا سازیم. نتایج تحقیقات بدست آمده در مورد نحوه تاثیرگذاری جهانی شدن بر آموزش وپرورش ایران و عمده ترین چالشهای احتمالی که نظام آموزش وپرورش ما در آینده با آن روبروست نشان میدهد با اتخاذ راهبردهای آموزشی مطلوب و موثر که در این مقاله به آن اشاره میشود می توان بر چالشهای پیش رو فایق آمد.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is EBRCCONF01_081. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1293554/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
کارگر، بهمن،1400،چالش ها و سیاست های آموزش و پرورش در دهکده جهانی،First National Conference on Applied Studies in Education Processes،Bandar Abbas،https://civilica.com/doc/1293554

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support