ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

اهمیت نقش آموزش و پرورش در انتقال فرهنگ دفاع مقدس به دانش آموزان نخستین کنفرانس علمی آموزش و پرورش و دفاع مقدس، تاکستان، ۱۴۰۰

Year: 1400
COI: MPST01_007
Language: PersianView: 62
This Paper With 18 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 18 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

جواد رحمانی - دکترای تخصصی زبان شناسی همگانی، دانشگاه آزاد اسلامی، زنجان، ایران

Abstract:

مقاله حاضر به بررسی اهمیت نقش آموزش و پرورش در انتقال فرهنگ دفاع مقدس به دانش آموزان می پردازد. هدف از این پژوهش تاکید بر مفاهیم و ارزش های دفاع مقدس بوده که به نقش مهم و اساسی آموزش و پرورش در تبیین و ترویج این ارزش ها توجه دارد. مطالب ارائه شده در این تحقیق با توجه به پیوند دو موضوع دفاع مقدس و نظام تعلیم و تربیت، در جهت ارائه راهکارهای عملی و اجرایی می باشد. آموزش و پرورش با در اختیار داشتن نسل آینده ساز کشور می تواند نقشی عمده و مهم در این زمینه ایفا کند و در این بین معلمان به لحاظ اینکه به طور مستقیم با دانش آموزان در ارتباط هستند می توانند ارزش های دفاع مقدس را به نحو مطلوب که مورد علاقه دانش آموزان نیز باشد انتقال دهند. داده های تحقیق به روش کتابخانه ای گردآوری شده و برای تحلیل داده ها از روش توصیفی – تحلیلی استفاده شده است. این پژوهش به دنبال این پرسش است که «آیا آموزش و پرورش در انتقال فرهنگ دفاع مقدس به دانش آموزان نقش مهمی دارد یا خیر؟». نتایج این پژوهش حاکی از آن است که آموزش و پرورش نقش مهمی در انتقال فرهنگ دفاع مقدس به دانش آموزان دارد.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is MPST01_007. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1294391/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
رحمانی، جواد،1400،اهمیت نقش آموزش و پرورش در انتقال فرهنگ دفاع مقدس به دانش آموزان نخستین کنفرانس علمی آموزش و پرورش و دفاع مقدس، تاکستان، ۱۴۰۰،The first conference on education and sacred defense،Takestan،https://civilica.com/doc/1294391

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 4,929
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support