Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی علل و موانع رشد و ادامه حیات شهرک ها صنعتی به روش سودا(soda) (مطالعه موردی شهرستان پاسارگاد)

بررسی علل و موانع رشد و ادامه حیات شهرک ها صنعتی به روش سودا(soda) (مطالعه موردی شهرستان پاسارگاد)
Year: 1400
COI: SCRAE05_024
Language: PersianView: 153
This Paper With 18 Page And PDF Format Ready To Download
محتوای کامل این Paper با فرمت WORD هم قابل دریافت می باشد.

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 18 صفحه است به صورت فایل PDF و یا WORD در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

حمید شاهبندر زاده - دانشیار دانشکده کسب وکار اقتصاد دانشگاه خلیج فارس
محمدجواد آذرمهر - دانشجوی کارشناسی ارشد رشته مدیریت صنعتی گرایش تحقیق در عملیات دانشکده کسب وکار دانشگاه خلیج فارس

Abstract:

شهرک های صنعتی دارای مشکلات وچالش هایی هستند که نتوانسته اند به خوبی به آن هدف گذاری و برنامه ریزی از قبل تعیین شده برسند در این مطالعه و پژوهش سعی شده به روش سودا ،یک ساختار دهی منظم و مشخص به عوامل و موانع این موضوع داده شود تا راحت تر بتوان برای رفع موانع برنامه ریزی و در رفع مشکلات با دید بهتر وارد عمل شد. مشکلات و چالشهای شهرکهای صنعتی بسیار گوناگون و متنوع و دارای ابعاد خرد و کلان و کشوری و منطقه ای است. با استفاده از روش سودا از گروههای درگیر با مسائل و مشکلات مصاحبه شده و به موارد مختلفی برخورد کرده که به بررسی و شناسایی آن پرداخته می شود.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is SCRAE05_024. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1294456/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
شاهبندر زاده، حمید و آذرمهر، محمدجواد،1400،بررسی علل و موانع رشد و ادامه حیات شهرک ها صنعتی به روش سودا(soda) (مطالعه موردی شهرستان پاسارگاد)،Fifth Scientific Conference on New Achievements in Management Studies, Accounting and Economics of Iran،Ilam،https://civilica.com/doc/1294456

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 3,766
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support