ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

نقدی بر محتوای آموزشی یک مدرس سازمان مالیاتی، سال ۱۳۹۹ - تفاوت بین فسخ و اقاله و مبحث اجاره

Year: 1400
COI: ABUCONPA04_026
Language: PersianView: 49
This Paper With 9 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 9 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

محمدرضا عباسی - دکتری حقوق خصوصی، مدرس دانشگاه

Abstract:

سازمان امور مالیاتی به بهانه ارتقاء سطح علمی ماموران مالیاتی، سالانه آزمونی تحت عنوان «آزمون تعیین سطح» برگزار می کند که از ابعاد مختلف محل بحث دارد. پیش از برگزاری این آزمون که به نظر می رسد چندین هزار مامور مالیاتی در آن شرکت می کنند، علاوه بر آن که محتوایی در اختیار شرکت کنندگان قار می گیرد، آموزش های مختلفی نیز ارائه می شود، با توجه به اهمیت این آموزشها و تعداد شرکت کنندگان در این کلاس ها که به طور عمده از اقشار فرهیخته و نخبگان مالیاتی هستند، انتظار می رود که در این محتواها و تدریس ها، اشتباهات مبنائی صورت یپذیرد، با وجود این مدرس محترمی در تبیین تفاوت بین فسخ نیز در این است که دراقاله منافع به صاحب اولیه داده می شود، ولی در فسخ اینگونه نیست. وی همچنین موردی را که متصرف ادعا می کند هیچگونه اجرتی دریافت نمی کند را اجاره تلقی نموده و بیان داشته است که در این صورت مالیات موجر براساس اجاری مطالبه می شود. در این پژوهش که به صورت توصیفی- تحلیلی صورت پذیرفته است، معلوم گردیده است که اظهارات مذکور با نظام حقوقی ایران سازگار نیست.

Paper COI Code

This Paper COI Code is ABUCONPA04_026. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1308447/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
عباسی، محمدرضا،1400،نقدی بر محتوای آموزشی یک مدرس سازمان مالیاتی، سال ۱۳۹۹ - تفاوت بین فسخ و اقاله و مبحث اجاره،Fourth National Conference on New Research in Education, Psychology, Jurisprudence and Law and Social Sciences،Shirvan،https://civilica.com/doc/1308447

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support