ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

تشخیص سرطان سینه با استفاده از الگوریتم درخت مدل لجستیک (LMT)

تشخیص سرطان سینه با استفاده از الگوریتم درخت مدل لجستیک (LMT)
Year: 1400
COI: COMCONF08_099
Language: PersianView: 65
This Paper With 9 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 9 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

Abstract:

سرطان سینه یک بیماری قدیمی است. با توجه به اینکه زنان به عنوان مادر، اساس خانواده را در جامعه ما تشکیل می دهند و نیز این بیماری، افراد را در سنین حداکثر بازدهی فردی و اجتماعی درگیر می کند، تشخیص به موقع این بیماری از اهمیت زیادی برخوردار است. الگوریتم اصلی مورد استفاده در این مقاله، الگوریتم درخت مدل لجستیک می باشد. برای تشخیص میزان دقت سرطان سینه یک مجموعه داده را که شامل ۲۸۶ نمونه (بیمار) می باشد و ۹ ویژگی در آن بررسی شده است استفاده کردیم برای پیاده سازی میزان دقت تشخیص سرطان سینه از الگوریتم درخت مدل لجستیک استفاده کردیم . الگوریتم درخت مدل لجستیک اساسا از یک ساختار درخت تصمیم استاندارد با توابع رگرسیون لجستیک در برگها تشکیل شده است، دقیقا مانند مدل درختی یک درخت رگرسیون با توابع رگرسیون در برگها. مانند درخت های تصمیم گیری معمولی، آزمایش یکی از ویژگی ها با هر گره داخلی مرتبط است. با استفاده از این الگوریتم توانستیم میزان دقت تشخیص سرطان سینه را ۷۵.۱۷۴۸ % افزایش دهیم.

Keywords:

تشخیص , سرطان سینه , الگوریتم درخت مدل لجستیک

Paper COI Code

This Paper COI Code is COMCONF08_099. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1310415/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
مشرف زاده، صادق و رحمانی سریاست، امید،1400،تشخیص سرطان سینه با استفاده از الگوریتم درخت مدل لجستیک (LMT)،8th National Congress of Electrical and Computer Engineering of Iran،Tehran،https://civilica.com/doc/1310415

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support