ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

تاثیر نوآوری های فناورانه بر زنجیره ارزش صنعت بیمه و ارزیابی آن به روش تحلیل ماتریس SWOT

Year: 1398
COI: RMIL06_003
Language: PersianView: 52
This Paper With 15 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 15 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

سمیه محمودی مطلق - کارشناس شرکت بیمه کوثر
سعید عبدی بوسجین - دکتری مدیریت کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی، واحد تهران مرکز

Abstract:

بیمه یکی از نوآورانه ترین صنایع در جهان است که آمارهای جهانی نشان از روند رو به رشد آن دارد و افزایش نوآوری در آندیگر صنایع را به صورت مستقیم تحت تاثیر قرار می دهد و از آنجا که پشتیبان زیرساخت ها و ریسک صنایع نوآور محسوبمی گردد، باعث رشد آنها می شود. فراهم کردن امکانات به منظور نوآوری در تنوع جهت ارائه خدمات بیمه ای روز به روزگسترش یافته و همزمان با آن ریسک های مرتبط با امنیت داده ها، فرایند ها و اشتراک گذاری داده ها نیز افزایش یافته است.لذا بیمه گران نیازمند نوآوری برای پاسخ به ریسک های نوظهور هستند.آنچه که مورد توجه این مقاله قرار گرفته است اثرات مثبت و منفی نوآوری های فناورانه در صنعت بیمه و زنجیره ارزششرکت های بیمه ای است. ابتدا نوآوری در بخش های مالی و نوآوری های فناورانه تشریح و عوامل محرک نوآوری در صنعتبیمه مشخص و تاثیر استفاده از نوآوری های فناورانه بر زنجیره ارزش بیمه، مورد تحقیق قرار گرفته و سپس اثر نوآوری هایفناورانه در صنعت بیمه با استفاده از روش تحلیل ماتریس SWOT ترسیم گردید. روش جمع آوری اطلاعات پیش رو براساس مطالعه کتابخانه ای بین سال های ۱۹۹۹ تا ۲۰۱۹ از منابع علمی می باشد. این مطالعه نشان می دهد نوآوری هایفناورانه بر تمامی فعالیت های زنجیره ارزش شرکت های بیمه اثرگذار و زمینه ساز ایجاد فرصت ها و تهدیداتی برای آنها است.کاهش هزینه های عملیاتی، بهبود خدمات، افزایش قابلیت های فروش، مدیریت ریسک و ... از جمله مزایا و آثار مثبت فناوریهای بیمه ای، و امنیت داده ها، عدم قوانین شفاف و .... از اثرات منفی آن مورد مطالعه قرار گرفت.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is RMIL06_003. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1315021/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
محمودی مطلق، سمیه و عبدی بوسجین، سعید،1398،تاثیر نوآوری های فناورانه بر زنجیره ارزش صنعت بیمه و ارزیابی آن به روش تحلیل ماتریس SWOT،Sixth Conference on Risk Management and Insurance with Information Technology Approach،https://civilica.com/doc/1315021

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support