ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

به کارگیری راکتور DC محدود کننده جریان هجومی ترانسفورماتور قدرت در شبکه مجهز به کلید وصل مجدد

Year: 1400
COI: ITCE08_016
Language: PersianView: 88
This Paper With 10 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 10 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

مرتضی قربانی - شرکت فولاد خراسان

Abstract:

وقتی ترانسفورماتور به شبکه وصل می شود جریان هجومی با دامنه بزرگی از شبکه دریافت می کند. محدودکننده جریانهجومی نوع راکتور DC زمانی که ترانسفورماتور برای اولین بار به شبکه متصل می شود جریان هجومی آن را محدود می کند. اگر در اثرخطای گذرا (مانند خطای اتصال کوتاه و غیره) ترانسفورماتور از شبکه قطع و دوباره وصل شود در این صورت محدودکننده جریان هجومینوع راکتور DC نمیتواند برای بار دوم جریان هجومی ترانسفورماتور را محدود نماید. در این تحقیق راهحلی ارائهشده است که با استفاده ازمحدودکننده جریان هجومی نوع راکتور DC می توان جریان هجومی ترانسفورماتور را برای هرچند باری که به شبکه متصل می شود محدودنمود. ساختار جدید نیازی به مدار کنترل، مدار اندازه گیری و کلید قدرت با ظرفیت بیشتر ندارد. همچنین ساختار جدید تاثیری بر روی عملکردرله های حفاظتی و حالت پایدار سیستم ندارد. در این تحقیق با مقایسه راه اندازی سیستم قدرت در سه حالت ۱) بدون محدودکننده جریان هجومی ۲) با محدودکننده جریان هجومی نوع راکتور DC؛ ۳) با محدودکننده جریان هجومی پیشنهادی و با استفاده از نرم افزار PSCAD/EMTDC صحت عملکرد محدودکننده جریان هجومی پیشنهادی نشان داده و امکان به کارگیری آن اثبات می شود.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is ITCE08_016. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1317711/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
قربانی، مرتضی،1400،به کارگیری راکتور DC محدود کننده جریان هجومی ترانسفورماتور قدرت در شبکه مجهز به کلید وصل مجدد،8th international transformer conference،https://civilica.com/doc/1317711

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support