ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

تفسیر نتایج گازهای محلول در روغن ترانسفورماتورها با استفاده از روش های جدید دوال

Year: 1400
COI: ITCE08_017
Language: PersianView: 74
This Paper With 7 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 7 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

مصطفی امیری - شرکت برق منطقه ای برق فارس،
سیدمهدی هاشمی فرد - شرکت برق منطقه ای برق فارس،
عبدالعزیز کاشفی - شرکت برق منطقه ای برق فارس،
صالح یزدان پناه فرد - شرکت برق منطقه ای برق فارس
محمد تنگکی - شرکت برق منطقه ای برق فارس
محمد زارع - شرکت برق منطقه ای برق فارس

Abstract:

یکی ازمهمترین روش های کنترل و بررسی ترانسفورماتورهای در حال بهره برداری تفسیر نتایج گازسنجی روغنترانسفورماتورهاست. روش های متعدد و گوناگونی برای تفسیر نتایجآزمایش های گازسنجی ترانسفورماتورها مطرح شده است و با پیشرفت تکنولوژی روشهایی مبتنی بر شبکه های عصبی و الگوریتم های تکرار و... نیز پا در این عرصه گذارده اند. با همه این وجود روشی که الگوریتم آن در دسترس باشد و امکان تشخیص خطاهای ترکیبی و چندگانه رابدهد، کمتر یافت میشود. در این مقاله نتایج ترانس ۱۶۰ مگاولت آمپری ۲۳۰ کیلوولتی که مدتها دارای نتایج گاز غیر معمول بود با استفاده ازروش نوین ارائه شده در مثلث و پنج ضلعی های دوال بررسی شده و راز خطای این ترانسفورماتور کشف می شود. مثلث های ۳ و ۴ و ۵ وپنج ضلعی ۲ و ۳ روش های جدید مناسبی برای تفسیر نتایج گازسنجی هستند، که به تازگی در سال ۲۰۱۹ ارائه شده است.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is ITCE08_017. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1317712/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
امیری، مصطفی و هاشمی فرد، سیدمهدی و کاشفی، عبدالعزیز و یزدان پناه فرد، صالح و تنگکی، محمد و زارع، محمد،1400،تفسیر نتایج گازهای محلول در روغن ترانسفورماتورها با استفاده از روش های جدید دوال،8th international transformer conference،https://civilica.com/doc/1317712

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support