ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

درمان اسکیزوفرنی

Year: 1400
COI: HWCONF07_148
Language: PersianView: 96
This Paper With 17 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 17 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

ساینا بزازان - پزشک عمومی بیمارستان تامین اجتماعی بجنورد ایران
حسین آزور - کارشناس ارشد جامعه شناسی کارمند دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی بجنورد
حسن براتی زاده - دکترای پزشکی کارمند دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی بجنورد ایران
زهرا حاتمی ثالث - کارشناس ارشد علوم اجتماعی کارمند صدا وسیمای خراسان شمالی بجنورد ایرا ن

Abstract:

اسکیزوفرنی یکی از مهمترین بیماری های روانی است که در آن افکار، احساسات و ادراک بیمار به صورت ناموزون دست خوش تغییر وانحراف شده ودر نهایت اختلال عملکرد فرد را سبب می شود . مهمترین مشخصه این بیماری میل شدید بیمار، به جدایی از دیگرانو حالت انزوا و گوشه نشینی و در خود فرو رفتن است. بیمار از دنیای خارج بیزار و از آن می گریزد و به درون خویش پناه می برد. بهطور استثنایی بزهکار می شود؛ زیرا دستخوش تخیلات خویش است و از این رهگذر ممکن است وارد ماجراهای جنایی گردد اینافراد به دلایل متعددی از جمله: ۱. وجود توهم و هذیان به علت دچار بودن به نوعی روان پریشی یا ضایعات مغزی یا سوء مصرفمواد، ۲ .ابتلا به اختلالاتی که سبب بروز رفتارهای تکانهای یا جبری در فرد شده، ۳ .وجود اختلالات شخصیتی ۴ .وجود حالاتتحریک پذیری، پایین بودن آستانه تحمل و سایر علایم نوروتیک مرتکب جرم می شوند و باید با روش های درمانی مناسب به درمانآنها اقدام شود.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is HWCONF07_148. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1325441/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
بزازان، ساینا و آزور، حسین و براتی زاده، حسن و حاتمی ثالث، زهرا،1400،درمان اسکیزوفرنی،Seventh International Conference on Health, Treatment and Health Promotion،https://civilica.com/doc/1325441

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support