ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

چارچوب خدمات تجارت همراه در مدیریت زنجیره تامین

Year: 1400
COI: ITCT13_102
Language: PersianView: 34
This Paper With 7 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 7 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

محمد بانشی - دانشجوی کارشناسی ارشد گروه فن آوری اطلاعات، واحد شیراز، دانشگاه آزاد اسلامی، ش یراز، ایران
امیر رضا استخریان حقیقی - استادیار گروه فن آوری اطلاعات، واحد شیراز، دانشگاه آزاد اسلامی، شیراز، ایران

Abstract:

تجارت همراه مربوط به استفاده از پا یانه های تلفن همراه دستی یا تلفن هوشمند ، اتصال به شبکه های بی سیم و انجام معاملات است. با توجه به این واقعیت که خدمات و محصولات تجارت همراه بسیار متفاوتی در بازار وجود دارد ، لازم است چارچوبی برای سازماندهی آنها ایجاد شود تا بتوان برخی ساختارهای مفهومی را کشف کرد و محصولات و خدمات جدید را با برخی از موارد مشابه به طور معنی داری با محصولات موجود مقایس ه کرد. ابعاد به منظور ایجاد چنین چارچوبی ، ما سه بعد مفید را پیشنهاد می کنیم . این چارچوب سه بعدی یکپارچه به ما در درک بهتر وضعیت توسعه خدمات و محصولات کنونی تجارت موبایل کمک می کند و به طراحان ، توسعه دهندگان و محققان در استراتژی و اجرای موثر برنامه های کاربردی جدید تجارت موبایل کمک می کند. علاوه بر این ، این چارچوب پایه ای برای توسعه یک چارچوب جامع تر خواهد بود. ما امیدواریم که این چارچوب در بررسی موضوعات مرتبط مانند تاثیر و پذیرش تجارت همراه بر سازمان ها مفید واقع شود. این موضوع که چه معیارهایی در انتخاب چارچوب خوب و ابعاد آن مورد استفاده قرار می گیرد نیز در این مقاله مورد بحث قرار گرفته است.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is ITCT13_102. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1326502/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
بانشی، محمد و استخریان حقیقی، امیر رضا،1400،چارچوب خدمات تجارت همراه در مدیریت زنجیره تامین،13th International Conference on Information Technology, Computers and Telecommunications،https://civilica.com/doc/1326502

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 7,135
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support