Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

جایگاه و نقش کانونهای تفکر در نظام آموزش کشور در 1404

Year: 1390
Publish place:

Iran

COI: INCE01_398
Language: PersianView: 620
متن کامل این Paper منتشر نشده است و فقط به صورت چکیده یا چکیده مبسوط در پایگاه موجود می باشد.
توضیح: معمولا کلیه مقالاتی که کمتر از ۵ صفحه باشند در پایگاه سیویلیکا اصل Paper (فول تکست) محسوب نمی شوند و فقط کاربران عضو بدون کسر اعتبار می توانند فایل آنها را دریافت نمایند.

Buy and Download

متن کامل (فول تکست) این مقاله منتشر نشده و یا در سایت موجود نیست و امکان خرید آن فراهم نمی باشد.

Authors

Abstract:

موضوع آموزش در هر کشوری اساسی ترین و مهم ترین موضوع سرنوشت ساز و آینده پرداز می باشد. آینده پیشرفت توسعه و ترقی هر کشوری در گرو تفکر و تحقق اهداف آموزشی آن است. در این خصوص، نخستین پرسش بنیادین این است که ریشه و شالوده آموزشی چیست؟ پرسش اساسی دوم این است که اندیشه های نو و ایده های جدید آموزشی چگونه شکل می گیرند و تکون پیدا می کنند؟ سوال اصلی سوم این است که آموزش در چه فضا و زمینه ای (زیست بوم) به بار می نشیند و سایه و ثمر می دهد؟ پرسش ریشه ای چهارم این است که تحرک بالنده در آموزش کشور که به تولید و توسعه علم و فرهنگ و تمدن کشور مدد جدی برساند به چه عواملی بستگی دارد؟ پرسش بنیادی پنجم این است که سرمایه های انسانی و فکور و مولد در حوزه آموزشی چگونه تعلیم می یابند و تربیت می شوند؟ جایگاه و نقش کانونهای تفکر در نظام آموزشی کشور از تلاش برای پاسخ گویی به پرسش های اساسی فوق الذکر عیان می شود و هرگونه بحث و بررسی در باب آموزشی بدون ریشه شناسی مقوله آموزشی اثر بخش نخواهد بود. تحقق اهداف و آرمانهای آموزشی سند چشم انداز با پاسخ به پرسشهای بنیادی آموزشی ربط وثیق دارد.

Paper COI Code

This Paper COI Code is INCE01_398. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/133203/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
نویدی، محمدعلی،1390،جایگاه و نقش کانونهای تفکر در نظام آموزش کشور در 1404،Iran،Tehran،https://civilica.com/doc/133203

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

New Researchs

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support