Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

تحول دیجیتال در صنعت بیمه

Year: 1400
COI: IIEMAECONF01_048
Language: PersianView: 137
This Paper With 5 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 5 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

مصطفی شاه امیریان - کارشناس حسابداری موسسه آموزش عالی اندیشه جهرم

Abstract:

وجود تکنولوژی در جامعه امروز امری اجتناب ناپذیر است و اگر در کسب و کاری تکنولوژی استفاده نشود و روال کار بصورت قدیمی دنبال شود دسترسی آسان و راحتی و بسیاری از ویژگی های دیگر برای مشتریان فراهم نمی شود و ناخواسته یا خواسته به سمتی می روند که تکنولوژی این امکان را برای آنان فراهم کند. در صنعت بیمه نیز همین قانون وجود دارد که اگر نتواند پا به پای تکنولوژی روز امکانات را برای مشتریان خود فراهم کند در نهایت با افول مواجه می شود. به همین منظور در این مقاله به دنبال بررسی تحول دیجتال در صنعت بیمه هستیم. روش تحقیق پژوهش حاضر از نوع کتابخانه ای می باشد که با بهره گیری از منابع معتبر و مرتبط انجام شد. در نهایت پس از بررسی های انجام شده دریافتیم که تحول دیجیتال بصورت عام و تحول دیجیتال بصورت خاص، مفاهیمی جدید در عرصه کسب و کار محسوب می شوند. ازاین رو تاکنون پژوهش های اندکی در این حوزه صورت گرفته که اکثر این مطالعات نیز بررسی مفهوم تحول دیجیتال را بصورت عام در دستور کار قرار داده اند. بدین ترتیب پژوهش هایی که بطور خاص به موضوع تحول دیجیتال پرداخته اند، انگشت شمارند. محتوای این مطالعات اندک نیز بخشی و پراکنده بوده و فقدان دیدگاهی یکپارچه در آنها مشهود است.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is IIEMAECONF01_048. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1359173/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
شاه امیریان، مصطفی،1400،تحول دیجیتال در صنعت بیمه،First International Conference on Industrial Engineering, Management, Accounting and Economics،https://civilica.com/doc/1359173

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: موسسه غیرانتفاعی
Paper count: 58
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

New Researchs

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support