Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

واکاوی اختلالات یادگیری و تاثیر آن بر کیفیت زندگی دانش آموزان

Year: 1400
COI: NCMEI02_052
Language: PersianView: 154
This Paper With 7 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 7 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

پریسا امانی - کارشناس علوم تربیتی، دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد

Abstract:

اختلال یادگیری نوعی اختلال عصب شناختی است که به طور مستقیم به مغز فرد مرتبط می شود. این اختلال بر نحوه درک اطلاعات، پردازش و همچنین برقراری ارتباط فرد با دنیای اطراف بسیار تاثیرگذار است. کودکان مبتلا به اختلالات یادگیری می توانند با بهره مندی از حمایت و مداخله مناسب، در تحصیل موفق شوند و در مراحل بعدی زندگی، به شغل های موفق و اغلب خاص، دست پیدا کنند. والدین می توانند با تشویق نقاط قوت، آگاهی از نقاط ضعف، درک سیستم آموزشی، کار با افراد حرفه ای و فراگرفتن استراتژی های مقابله با دشواری های خاص، به کودکان مبتلا به اختلالات یادگیری کمک کنند تا به این موفقیت دست یابند. از آنجایی که دانش آموزان دارای ناتوانی های یادگیری، به طور مداوم و مکرر شکست تحصیلی را تجربه می کنند، نسبت به مشکلات رفتاری - اجتماعی و هیجانی آسیب پذیرتر هستند. این دسته از دانش آموزان می توانند با استفاده از راهبردهای خودتنظیمی توانایی های خود را برای رسیدن به اهداف مطلوب یا بخشی از اهداف مشخص شده در فعالیت یادگیری به کار گیرند

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is NCMEI02_052. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1359227/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
امانی، پریسا،1400،واکاوی اختلالات یادگیری و تاثیر آن بر کیفیت زندگی دانش آموزان،Second National Conference on Management, Economics and Islamic Sciences،Tehran،https://civilica.com/doc/1359227

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 1,841
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

New Researchs

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support