Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

نقش روان شناسان در پیشگیری از آسیب های اجتماعی

نهمین همایش علمی پژوهشی علوم تربیتی و روانشناسی، آسیب های اجتماعی و فرهنگی ایران
Year: 1400
COI: PSCONF09_249
Language: PersianView: 17
This Paper With 11 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 11 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

احمدرضا مهران - دانشجوی کارشناسی رشته علوم تربیتی مدیریت برنامه ریزی آموزشی
طیبه محمدی - کارشناسی مدیریت آموزشی
الهام اسماعیلی - مدرس دانشگاه پیام نور .دکترای مدیریت آموزشی
بهاره عزیزی نژاد - دانشیارعلوم تربیتی دانشگاه پیام نور

Abstract:

وقتی از آسیب های اجتماعی سخن می آید دیگر نیاز به توضیح و تفسیر نیست و برای اثبات و جود این آسیب ها سند و مدرک بی نیاز چرا که متاسفانه آن قدر این آسیب متعدد،متکثر آن فرا گیر هستند که هر کس چشم باز کند و به خود و اطرافیانش در خانواده و محیط کار و کوچه و خیابان نظری بیندازد مصداق این آسیب ها را به روشنی نمی بیند .این گستردگی و تنوع ،زنگ هشداری است تا متولدین امر جدی تر به این مهم بپردازند چرا که زندگی را در تمام ابعاد فردی و اجتماعی تهدید می کند .آسیب های اجتماعی سلامت فردی تک تک افراد جامعه را به خطر انداخته است خطری که سلامت جامعه رانشانه رفته و فضای زیست فردی و اجتماعی را تهدید کرده است کمتر جایی را می توان نشان داد که از این تهدید در امان باشد . یکی از جا های که اهمیت فوق العاده دارد ،مدارس کشورند .جایی که کودکان و نوجوانان عمر خود را سپری می کنند و هر روز در ارتباط با صد کودک و نوجوان هم سن سال خود در ار تباط هستند که هر کدام به نوعی با یک یا چند آسیب اجتماعی دست بر گریبان هستند هرچند پراکندگی و نوع آسیب ها و تراکم آن در مناطق مختلف متفاوت است اما هیچ مدرسه ای در کشور از آسیب ها در امان نیست .روش طبقه گیری نمونه متناسب و انتخاب نمونه ها به شیوه تصادفی ساده و سیتماتیک صورت گرفته است ابزار گرد آوری اطلاعات پرسشنامه و مصاحب نامه بوده و برای تجزیه و تحلیل داده ها از نرم افزار اس پی اس استفاده شده است

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is PSCONF09_249. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1375801/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
مهران، احمدرضا و محمدی، طیبه و اسماعیلی، الهام و عزیزی نژاد، بهاره،1400،نقش روان شناسان در پیشگیری از آسیب های اجتماعی،The 9th Scientific and Research Conference on Educational Sciences and Psychology, Social and Cultural Harms of Iran،Tehran،https://civilica.com/doc/1375801

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support