Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

گرافیک محیطی و تاثیر آن در روند توسعه پایدار شهری و حفظ محیط زیست

Year: 1400
COI: CEUAECONF01_055
Language: PersianView: 80
This Paper With 8 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 8 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

الهه عربیان - دانش آموخته کارشناسی ارشد دانشگاه مازیار

Abstract:

اثربخشی هنر بر افکار و اعمال بشر امری غیرقابل انکار است. هنر اصولا همان خلاقیت است و دارای عملکرد و تاثیر آموزشی عمیقی است که به طور متوسط، دید تازه ای به شخص می دهد و ارتباط او را با انسان ها و اشیای دیگر مورد تجدیدنظر قرار می دهد. یکی از بسترهای مفید در جهت ایجاد ارتباطی موثر با افراد جامعه، هنر گرافیک محیطی است. ارائه پیام در یک جامعه می تواند در قالب هنر گرافیک محیطی با استفاده از روش های متفاوت و جالب توجه در فضاهای بسته داخلی یا فضاهای باز بیرونی باشد. گرافیک محیطی به دلیل جذب مخاطب به سمت یادگیری فعال از طریق حرکت فیزیکی در محیط، جستجو، مشاهده و مطالعه پیام های آموزشی نهفته در دل تصاویر بصری، زمینه آموزشی پایدارتر را فراهم می آورد. امروزه موضوع محیط زیست و دغدغه حفاظت از آن، حقیقتی انکارناپذیر در مسیر توسعه می باشد. هر چقدر جامعه ای اطلاع رسانی بیشتری در این زمینه ها از طریق رسانه های مختلف داشته باشد، آگاهی افراد جامعه بیشتر شده و همه دست در دست هم برای حفاظت از محیط زیست می کوشند. این کار نیازمند پایه ریزی دقیق اهداف و روش های مختلف از همان سنین کودکی در خانواده و سپس در مدارس و دانشگاه ها می باشد. یکی از راه حل هایی که می توان از طریق آن آگاهی عمومی جامعه را افزایش داد، هنر و تبلیغات است. طراح گرافیک هنرمندی است که جامعه را روز به روز تصویر می کند و با تصاویرش شرایط و کیفیت فرهنگی جامعه را بازگو می کند. بنابراین اگر جامعه ای قصد افزایش درک و آگاهی عمومی در سطح جامعه است نقش هنر و به ویژه هنر گرافیک و تبلیغات در تحقق این هدف بسیار مورد اهمیت می باشد.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is CEUAECONF01_055. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1406613/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
عربیان، الهه،1400،گرافیک محیطی و تاثیر آن در روند توسعه پایدار شهری و حفظ محیط زیست،The first conference on civil engineering, urban planning, architecture and environment،https://civilica.com/doc/1406613

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: موسسه غیرانتفاعی
Paper count: 497
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

New Researchs

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support