ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی فشار برخاست uplift روی شمع توسط اجزاء محدود

Year: 1390
COI: JOUYBARIAUCIVIL01_012
Language: PersianView: 1,263
This Paper With 6 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 6 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

سید محمد روحانی - دانشجوی کارشناسی عمران دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان
سید محمد علی حسینی - دانشجوی کارشناسی عمران دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان
محمد مهدی حیدری - دانشجوی دکترای سازه های آبی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات خو

Abstract:

در این مقاله یک شمع مجزا به همراه گروهی از شم عهای دارای سطح مقطع متغیر به وسیله ی روش اجزاء محدود غیر خط ی و تحت شرایط کرنش مسطح (تغییر شکل نسبی مسطح) مورد تجزیه و تحلیل قرا ر گرفت هان د. هر ردیف ی از گرو ه شمع های درمسیرعرضی به نواری هم ارز(معادل) با حجمی مساوی با تعدادکل شمع ها تبدیل شده است. بالای شمع ها به یک سرپوش صلب (سخت) شمع متصل شده به طوری که تحت بار برخاست uplift هر یک از شم عها متحمل جابجایی عمودی یکسانی م یشوند.سرپوش،شمع و خاک به چهار عنصر ایزوپارامتری گره دار تجزیه شد هاند. خاک بوسیل هی معیار تسلیم دراکر- پراگر به صورت یک محیط دارای خاصیت ارتجاعی- خمیری در آمده است. منحن یهای بار- تغییرمکان برای ی ک شم ع منفر د فراهم شد هاند، و یک شمع مجزاازگروهی از شمع ها انتخاب شده است.تاثیرسطح مقطع سطح مقطع متغیر بر روی منحن ی با ر تغییرمکان نیز مورد تحلیل واقع شده است. ظرفیت حمل بار دارای سطح مقطع متغیر بیش از بارشمع دارای میله ی مستقیم که حجم بتنی یکسانی دارد می باشد .اندر کنش بین شمع ها در فاصله بندی نزدیک ترو حداقل در فاصله بندی بالاتر بیشتر یافت شده است واین امربه تغییرمکان بیشتر یک شمع دریک گروه منجر می شود.ظرفیت حمل بار یک شمع منفرد بیش از یکبار شمع در یک گروه در شم عهای تحت بار برخاست uplift و دارای سطح مقطع متغیر است. ظرفیت حمل بار گروهی از شمعها بیش از یک شمع منفرد یافت شده است.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is JOUYBARIAUCIVIL01_012. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/141588/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
روحانی، سید محمد و حسینی، سید محمد علی و حیدری، محمد مهدی،1390،بررسی فشار برخاست uplift روی شمع توسط اجزاء محدود،The first regional conference of Civil Engineering،Juybar،https://civilica.com/doc/141588

مراجع و منابع این Paper:

لیست زیر مراجع و منابع استفاده شده در این Paper را نمایش می دهد. این مراجع به صورت کاملا ماشینی و بر اساس هوش مصنوعی استخراج شده اند و لذا ممکن است دارای اشکالاتی باشند که به مرور زمان دقت استخراج این محتوا افزایش می یابد. مراجعی که مقالات مربوط به آنها در سیویلیکا نمایه شده و پیدا شده اند، به خود Paper لینک شده اند :

 • Castelli, F. and Maugeri, M., Simplified nonlinear analysis for settlement ...
 • Chow, Y.K. , Three dimensional analysis of pile groups, Journal ...
 • Chow, Y.K., Pile-cap-pile group interaction in n onhomogeneous soil, Journal ...
 • Maharaj, D.K., Nonlinear finite element analysis of strip footing on ...
 • Polo J.M. and Clemente L.M..Pile-group settlement using independent shaft and ...
 • Potts, D.M. and Martins, J.P., The shaft resistance of axially ...
 • Trochanis, A.M., Bielak, J. and Christian, P., Three-dimen sional nonlinear ...
 • Research Info Management

  Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

  اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

  Scientometrics

  The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
  Type of center: Azad University
  Paper count: 1,488
  In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

  New Papers

  Share this page

  More information about COI

  COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

  The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

  Support