Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بازتاب مسئولیت های مدنی مدیران باشگاه های ورزشی

چهارمین همایش ملی علوم ورزشی، تربیت بدنی و مدیریت راهبردی در ورزش
Year: 1400
COI: SPORTIC04_018
Language: PersianView: 138
This Paper With 14 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 14 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

فرزانه جمال شرف - کارشناسی ارشد بیومکانیک ورزشی، دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد سرپرست معاونت توسعه ورزش بانوان، اداره کل ورزش و جوانان استان لرستان

Abstract:

از جمله نشانه های اقتدار یک کشور ورزش آن کشور می باشد که دز زندگی اجتماعی و اقتصادی تاثیر فراوانی دارد و روز به روز به اهمیت آن افزوده می باشد و به عنوان یک صنعت اقتصادی از آن نام میبرند. این صنعت اقتصادی همواره با آسیب هایی همراه است و همین امر باعث شده است برای آن قوانین و مسئولیت هایی وضع شود که افراد ملزم به رعایت آنها هستند؛ چرا که عدم آگاهی از مسئولیت ها و عواقب این صدمات، عواقب جبران ناپذیری در پی خواهد داشت. گسترش ورزش با مطرح شدن مسائل جدید همراه بوده است؛ مسائلی که خود موجب رونق حقوق ورزش شده است، از جمله اینمسائل بحث مسئولیت مدنی مدیران ورزشی است. مدیران ورزشی در موردی که خساراتی را متوجه ورزشکاران نمایند ملزم به جبران آن هستند. در حقوق ایران در صورت وجود تقصیر ورود خسارت ناشی از اجرای هریک از وظایف موجب مسئولیت مدنی بوده و مدیر ملزم به جبران خسارت است. این مقاله که با روش توصیفی و تحلیلی و بر مبنای مطالعات کتابخانه ای صورت گرفته است بر آن است که ضمن تعاریفی از مدیر ورزشی و مسئولیت مدنی، به تکالیف و ویژگی های مدیر ورزشی به بازتاب برخی از مسئولیت های مدنی مدیران باشگاه های ورزشی درایران بپردازد.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is SPORTIC04_018. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1423677/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
جمال شرف، فرزانه،1400،بازتاب مسئولیت های مدنی مدیران باشگاه های ورزشی،Fourth National Conference on Sports Science, Physical Education and Strategic Management in Sports،Hamadan،https://civilica.com/doc/1423677

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 5,051
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

New Researchs

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support