Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

ارزیابی استفاده از بتن سبز با نگرش حفظ محیط زیست و توسعه پایدار

چهارمین همایش بین المللی وهشتمین همایش ملی معماری،مرمت شهرسازی ومحیط زیست پایدار
Year: 1400
COI: ARUES08_015
Language: PersianView: 44
This Paper With 7 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 7 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

اکبر ابراهیم خانی - دانشجوی دکتری مهندسی عمران - سازه، دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان
فاطمه عباسی - کارشناسی ارشد علوم محیط زیست، دانشگاه زنجان

Abstract:

با افزایش جمعیت در جهان و برای تامین نیازهای زندگی انسان ضرورت دسترسی به مراکز رفاهی و خدماتی بهداشتی و تفریحی از یک طرف و از طرفی دیگر کاهش روز افزون منابع انرژی، بیش از پیش استفاده از تکنولوژی و مصالح نوین جهت بهینه سازی مصرف انرژی در ساختمانها و کاهش هزینه های اقتصادی ضرورت پیدا میکند. بتن سبز یکی از انواع بتن بوده که از آن به طور فزایندهای در صنعت ساخت و ساز به دلیل نقص بتن معمولی و مزایای ذاتی فراوان بتن سبز مورد استفاده قرار می گیرد . ۸ الی ۱۰ درصد کل انتشار گاز co۲ در جهان از سیمان به عنوان ماده چسبنده در ساخت بتن، تولید میشود. بتن سبز به عنوان یک بتن که از مواد زاید به عنوان حداقل یکی از اجزای سازنده آن استفاده می شود و یا فرآیند تولید آن منجر به تخریب محیط زیست نمیشود و دارای مقاومت و پایداری میباشد شناخته میشود. در این مقاله سعی گردید ضمن شرح بتن و مواد تشکیل دهنده آن نسبت به توضیح بتن سبز و نقش آن بر حفاظت از محیط زیست و توسعه پایدار پرداخته شده است.

Keywords:

بتن سبز/ محیط زیست/ساخت و ساز پایدار/سیمان

Paper COI Code

This Paper COI Code is ARUES08_015. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1425899/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
ابراهیم خانی، اکبر و عباسی، فاطمه،1400،ارزیابی استفاده از بتن سبز با نگرش حفظ محیط زیست و توسعه پایدار،Fourth International Conference and Eighth National Conference on Architecture, Urban Restoration and Sustainable Environment،Hamadan،https://civilica.com/doc/1425899

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 5,224
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

New Researchs

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support