Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

یک رویکرد جدید از مدیریت دعاوی و انتخاب مناقصه برتر مبتنی بر رفتار فرصت طلبانه در شهرداری ها

Year: 1400
COI: MAEBC02_063
Language: PersianView: 36
This Paper With 23 Page And PDF Format Ready To Download
محتوای کامل این Paper با فرمت WORD هم قابل دریافت می باشد.

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 23 صفحه است به صورت فایل PDF و یا WORD در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

محمدمهدی کریم زاده - کارمند شهرداری اراک

Abstract:

امروزه با توجه به رقابت شدید در مناقصات و پیچیدگی روزافزون تنظیم اسناد، شرکت کنندگان به دنبال پیروزی در مناقصه و افزایش سود خود با توجه به محدودیت های موجود هستند. راهکار رایج در بین مناقصه دهندگان این است که در حین مناقصه قیمت را پایین در نظر بگیرند تا در هنگام اجرای پروژه با توجه به ضعف کارفرما، ابهامات موجود در اسناد و شرایط محیط اجرایی، سود خود را بازیابی کنند. بدین منظور در این پژوهش باتوجه به خلاء وجود راهکاری جامع در این رابطه ، روشی جدید ارائه شده است که با درنظر گرفتن سه بخش اصلی مرحله پیش از مناقصه، حین مناقصه و پس از مناقصه با ارائه روشی مبتنی بر تصمیم گیری چندمعیاره فازی و نظریه بازی ها، سود پیمانکار را حداکثر نماید. جهت ارزیابی نتایج روش از یک مطالعه موردی استفاده شده است. با ارزیابی نتایج حاصله مشخص شد که در مرحله اول نتایج روش با مطالعه موردی یکسان بوده، اما در مرحله دوم و سوم، روش نتایج بهتری را در مقایسه با مطالعه موردی به همراه داشته است.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is MAEBC02_063. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1433552/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
کریم زاده، محمدمهدی،1400،یک رویکرد جدید از مدیریت دعاوی و انتخاب مناقصه برتر مبتنی بر رفتار فرصت طلبانه در شهرداری ها،Domain conference between the mullahs, hey noin, directorate, economy, account, and bank،https://civilica.com/doc/1433552

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Municipality
Paper count: 298
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support