Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

گزارش بارگذاری حالت بهره برداری و رفتار تیر T شکل پیش تنیده ساخته شده با بتن خود متراکم (SCC)

اولین کارگاه تخصصی بتن خودتراکم
Year: 1385
COI: WSCC01_016
Language: PersianView: 1,084
This Paper With 10 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 10 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

علی اکبر مقصودی - عضو هیئت علمی بخش عمران، دانشگاه شهید باهنر کرمان
آرش احمدزاده - دانشجوی ارشد سازه، بخش عمران دانشگاه شهید باهنر کرمان

Abstract:

در این تحقیق با ساخت ۱ عدد تیر T شکل پیش تنیده با بتن خود متراکم (SCC) وبارگذاری آن به بررسی رفتار شرایط بهره برداری، سعی شده است تا گامی جهت معرفی و عملکردتلفیق این دو فن آوری برداشته شود تیر در اندازه واقعی با مشخصات 535mm=bf ،bw =195mm ، ، tf =110mm ، L=9000mm،h =710mm بر اساس آئین نامه بارگذاری پل AASHTO آئین نامه بارگذاری پل ایران ( نشریه ۱۳۹ وزارت راه وترابری، کامیون ۴۰ تن ) محاسبه ساخته شده و سپس به صورت آزمایشگاهی بارگذاری شده است. بکمک ابزارهای اندازه گیری مختلف نصب شده، قبل و از بتن ریزی تیر و در حین بارگذاری، تغییر شکلها و کرنشهای بتن و فولاد تحت باربهره برداری قرائت وارزیابی های لازم صورت گرفته و گزارش شده است.در نهایت نتیجه گیری شده است که استفاده از تیرهای اصلی پل، ساخته شده با بتن خودمتراکم پیش تنیده، هم از جهات اقتصادی و هم از دیدگاه اجرایی و دوام می تواند در سیستم پل سازی دنیا و از جمله ایران تحول اساسی ایجاد نماید.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is WSCC01_016. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/145197/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
مقصودی، علی اکبر و احمدزاده، آرش،1385،گزارش بارگذاری حالت بهره برداری و رفتار تیر T شکل پیش تنیده ساخته شده با بتن خود متراکم (SCC)،The first workshop of Self Consolidating concrete،Tehran،https://civilica.com/doc/145197

مراجع و منابع این Paper:

لیست زیر مراجع و منابع استفاده شده در این Paper را نمایش می دهد. این مراجع به صورت کاملا ماشینی و بر اساس هوش مصنوعی استخراج شده اند و لذا ممکن است دارای اشکالاتی باشند که به مرور زمان دقت استخراج این محتوا افزایش می یابد. مراجعی که مقالات مربوط به آنها در سیویلیکا نمایه شده و پیدا شده اند، به خود Paper لینک شده اند :

  • مقصودی، علی اکبر، گزارش بتن پیش تنیده با بتن خودمراکم، ...
  • رضانیانپور، ع، الف و مقصودی، ع، الف، طرح سازه های ...
  • آئین .BS8110-85مه [4] آئین نامه .ACI318-05 ...
  • مقصودی، علی اکبر و هورنهاد، هومن، کاربرد بتن خودمتراکم و ...
  • مقصودی، علی اکبر، نشکل پذیری سازه های بتن آرمه ویژه ...
  • هور نهاد، هومن، طراحی، ساخت و بررسی خواص بتن خود ...
  • بتن خود متراکم با استفاده از مصالح کرمان [Conference Paper]
  • قاطع، حمی‌د فرخ، بررسی تحلیلی و تجربی شکست اتصالات تیر ...

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 18,134
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

New Researchs

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support