Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

ارزیابی عملکرد و مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) در کسب و کارهای نوین

Year: 1401
COI: SDTIM10_007
Language: PersianView: 61
This Paper With 11 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 11 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

گیتا فرح بخش - دانشجوی کارشناسی ارشد حسابداری مدیریت، موسسه آموزش عالی سهروردی، قزوین
آذر خدابنده - دانشجوی دکتری تخصصی حسابداری، دانشگاه آزاد اسلامی قزوین

Abstract:

در دنیای امروزی، مدیریت ارتباط با مشتری یک شاخصه مهم و ضروری در اهداف سازمانی است و مدیران به درستی می دانند موفقیت و پیشرفت آنها در گرو رضایتمندی مشتریانشان میباشد. البته که همه مشتریان در جایگاه یکسانی نیستند و برخی مشتریان حساسیت بیشتری در اهداف بخش مدیریت ارتباط با مشتری دارند. با اینکه مدیران سازمان ها نقش مهم بخش مدیریت ارتباط با مشتری را می دانند ولی داشتن یک واحد قوی، پاسخگو و متعادل خیلی هم آسان نمیباشد. در این بین ارزیابی عملکرد چنین واحدهای حساس و مهمی، کاملا ضروری است و بهتر است گام هایی برداریم که از مدیریت به سبک سنتی به سمت مدیریت مدرن حرکت کرده و در این بین رویکردی منظم و جامع داشتن بسیار کمک کننده می باشد. ارتباط با مشتری یکی از نیازهای ضروری هر سازمان می باشد و به همین علت برای هر سازمانی به روز شدن روش ها و فاصله از نگاه سنتی می تواند مفید باشد. استفاده از ابزارهای به روز تکنولوژی، حفظ رابطه معنادار با مشتریان، به روز نگه داشتن کارکنان و توجه ویژه به مشتریان برای باقی ماندن در بازار رقابتی امروز امری قابل توجه است. این مقاله سعی دارد به ضرورت ارزیابی عملکرد در کسب و کارها و اجرای آن به خصوص در بخش مدیریت ارتباط با مشتری و اثربخشی آنها بپردازد.

Keywords:

مدیریت ارتباط با مشتری , رضایت مشتری , ارزیابی عملکرد

Paper COI Code

This Paper COI Code is SDTIM10_007. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1483867/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
فرح بخش، گیتا و خدابنده، آذر،1401،ارزیابی عملکرد و مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) در کسب و کارهای نوین،The 10th International Conference on Sustainable Development Techniques in Industrial Engineering and Approach to Recognize Primary Challenges،Tehran،https://civilica.com/doc/1483867

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: موسسه غیرانتفاعی
Paper count: 87
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

New Researchs

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support