Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

رفتار سنجی سد شیرین دره در انتهای ساخت به کمک قرائتهای ابزار دقیق

سیزدهمین کنفرانس دانشجویان مهندسی عمران سراسر کشور
Year: 1385
COI: CESC13_048
Language: PersianView: 2,467
This Paper With 14 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 14 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

افشین همتی - دانشجوی کارشناسی ارشد مکانیک خاک و پی، دانشکده فنی دانشگاه یزد
کاظم برخورداری - استادیار گروه مهندسی عمران , دانشکده فنی دانشگاه یزد

Abstract:

رفتارسنجی سدها بعنوان یکی از اساسی ترین اقدامات در فرایند سدسازی، به روشهای مختلفی همچون ابزاربندی سد، مدلسازی عددی و روشهای تئوریکی امکانپذیر است . در این میان بکارگیری روش مدلسازی عددی بعنوان یک روش کم هزینه، سریع و دقیق، توأم با قرائتهای ابزاردقیق بعنوان نمادی از شرایط واقعی بسیار توجیه پذیر است . در این مقاله ضمن تشریح مدلسازی مقطع عرضی حداکثر سد شیرین دره در نرم افزار اجزای محدود پلکسیس، خروجی های نرم افزار با داده های مهندسی ابزاردقیق مقایسه گردیده و وضعیت عملکردی سد مورد ارزیابی قرار گرفته است . بررسی ها نشان می دهد که نرم افزار رفتار سد را بخوبی مدل نموده و نشست ها و ضرائب فشار حفره ای و قوس زدگی در انتهای ساخت در محدوده مجاز قرار می گیرند که ایمنی سد را در زمان مزبور تضمین می نماید . در این میان نشست های نابرابر مقطع، لزوم رفتارنگاری جدی سد را جهت پیشگیری از وقوع خطرات احتمالی تأیید می نماید . همچنین با مشاهده عدم انطباق فشارهای منفذی در ترازهای میانی هسته، متوجه داده های غیرعادی از قرائت های ابزاردقیق می شویم که بررسی های بیشتر در حین ساخت و دوره بهره برداری را می طلبد

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is CESC13_048. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/15168/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
همتی، افشین و برخورداری، کاظم،1385،رفتار سنجی سد شیرین دره در انتهای ساخت به کمک قرائتهای ابزار دقیق،13th Students Conference on Civil Engineering،Kerman،https://civilica.com/doc/15168

مراجع و منابع این Paper:

لیست زیر مراجع و منابع استفاده شده در این Paper را نمایش می دهد. این مراجع به صورت کاملا ماشینی و بر اساس هوش مصنوعی استخراج شده اند و لذا ممکن است دارای اشکالاتی باشند که به مرور زمان دقت استخراج این محتوا افزایش می یابد. مراجعی که مقالات مربوط به آنها در سیویلیکا نمایه شده و پیدا شده اند، به خود Paper لینک شده اند :

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 14,343
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support