ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

ارایه روش تحلیلی برای مدلسازی خطوط انتقال با غیریکنواختی از مرتبه زیرطول موج برمبنای تقریب شبه ایستا

Year: 1390
COI: ICEE19_228
Language: PersianView: 1,175
This Paper With 6 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 6 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

زهرا مردی ممقانی - دانشکده مهندسی برق دانشگاه صنعتی شریف تهران
سیدمحمدحسن جوادزاده
خشایار مهرانی
فروهر فرزانه

Abstract:

دراین مقاله نشان داده شده است که می توان خط انتقال با غیریکنواختی زیرطول موج را با خط انتقال یکنواختی با امپدانس مشخصه موثر معادل کرد که برمبنای مدل پارامترهای توزیع شده مداری و استفاده از تقریب شبه ایستا فرمول بسته ای برای این امپدانس موثر ارایه شده است همچنین با ساخت و اندازه گیری دو نمونه خط انتقال غیریکنواخت NUTL) درستی این ادعا اثبات و با مقایسه این مدل با مدل متداول میانگین گیری از امپدانس مشخصه دقت بهتر این مدل تایید شده است همچنین نشان داده ایم که این تقریب برای طول خطهای بزرگتر با دوره تناوب تغییرات مشابه نیز صدق می کند به علاوه برهمین مبنا روشی تحلیلی برای آنالیز خطوط انتقال غیریکنواخت درحالت کلی ارایه شده که با ساخت و اندازه گیری یک نمونه دیگر NUTL صحت این روش تحلیلی برای خطوط مایکرواستریپ مورد تایید قرارگرفته است.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is ICEE19_228. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/153801/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
مردی ممقانی، زهرا و جوادزاده، سیدمحمدحسن و مهرانی، خشایار و فرزانه، فروهر،1390،ارایه روش تحلیلی برای مدلسازی خطوط انتقال با غیریکنواختی از مرتبه زیرطول موج برمبنای تقریب شبه ایستا،19th Iranian Conference on Electric Engineering،Tehran،https://civilica.com/doc/153801

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 13,919
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support