Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

پیش بینی مولفه های یادگیری سازمانی براساس ابعاد توانمندسازی درمیان اعضای هیئت علمی مطالعه موردی دانشگاه ارومیه

Year: 1390
COI: RCPES01_005
Language: PersianView: 1,931
This Paper With 5 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 5 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

احمد ابراهیمی - دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی
حسن قلاوندی - استادیار دانشگاه ارومیه
وحید سلطان زاده - دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی
ارسلان رحمان نژاد - عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور پیرانشهر

Abstract:

سازمان ها درقرن بیست و یکم بی وقفه با تغییر مواجه اند تغییرات موجود درمحیط کار سازمان ها را مجبور کرده است که به منظور بقای خود دردنیای متلاطم درنظام های مدیریتی خود بازنگری کنند با درک این مهم که تغییر جز لاینفک و ذات دانشگاه های هزاره سوم شده است قدرت و سازگاری و انطباق با تحولات اخیر درعرصه های مختلف اقتصادی اجتماعی و آموزشی افزیاش می یابد طبرسا و اهنگر 1387 اما نکته کلیدی این است که سازمان ها چگونه باید یادبگیرند و دانایی جدید تولید کند بقا و رشد سازمان ها دردنیای پرتغییر کنونی مستلزم توانایی برای واکنش به موقع و مناسب دربرابر تغییرهای پی درپی محیطی است فقط سازمان هایی می توانند ضرورت ها و تغییرات محیطی را به موقع پیش بینی نمایند و بقای خود را درمحیط دائما متغیر ادامه دهند که بریادگیری سازمانی تمرکز و تاکید کنند هانگ و همکاران 2010 فویل و لی لس 1985 درروشن سازی مفهوم یادگیری سازمانی بیان میدارند که یادگیری سازمانی سازمان را به عنوان نهادشناختی که قادر به مشاهده اعمال خود کشف اثرات اقدامات و اصلاح اقدامات خود به منظور بهبود عملکرد سازمان تبدیل می کند فانگ و همکاران 2008 از دیدگاه نیف ابعاد یادگیری سازمانی شامل چشم انداز مشترک بیانگر آینده مطلوب و کامل جذب و حفظ بهترین و خلاق ترین کارکنان دانشی کارویادگیری گروهی هم راستایی نیروها و کارکنان سازمان و تفکر سیستمی استفاده از روش سیستمی درتحلیل و اداره امور سازمان است خانعلیزاده و همکاران 1389

Paper COI Code

This Paper COI Code is RCPES01_005. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/162271/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
ابراهیمی، احمد و قلاوندی، حسن و سلطان زاده، وحید و رحمان نژاد، ارسلان،1390،پیش بینی مولفه های یادگیری سازمانی براساس ابعاد توانمندسازی درمیان اعضای هیئت علمی مطالعه موردی دانشگاه ارومیه،Regional congress of psychology and education sciences،Bandar-e Gaz،https://civilica.com/doc/162271

مراجع و منابع این Paper:

لیست زیر مراجع و منابع استفاده شده در این Paper را نمایش می دهد. این مراجع به صورت کاملا ماشینی و بر اساس هوش مصنوعی استخراج شده اند و لذا ممکن است دارای اشکالاتی باشند که به مرور زمان دقت استخراج این محتوا افزایش می یابد. مراجعی که مقالات مربوط به آنها در سیویلیکا نمایه شده و پیدا شده اند، به خود Paper لینک شده اند :

 • خانعیزاده، ر. کردنائیج، ا. فانی، ع. ا. و مشبکی.ا (1389)، ... [Journal Paper]
 • عبدالهی. ب. حیدری، س (1388)، عوامل مرتبط با توانمند سازی ...
 • گرجی، م (1389)، ارزیابی تاثیر توانمندسازی بر عملکرد کارکنان. فصلنامه ...
 • طبرسا، غ؛ آهنگر، ن (1387)، توانمندسازی کارکنان: محتوا، ماهیت، روش ...
 • قربانی زاده، و؛ خالقی نیا، ش (1388)، نقش انتقال دانش ...
 • Gangne, M. and Desi, E .L.(2005) self- determination theory and ...
 • Hung, R.Y. Y, Yang, B , Lien, B. Y, McLean, ...
 • Phang, C.W. Kankanhalli, A. Caizuan, A. (2008) , Investigating Organiztional ...
 • Whetten. D.A and Cameron. K. S, (2004). Developing management skills. ...
 • Montes, F. J. L, Moreno1, A. R., Morales, V. G.(2004), ...
 • Zhang, L, Tian. Y. Zhongying Q.A. (2009). A conceptual model ...
 • Montes, F. . L, Moreno1, A. R., Morales, V. G.(2004), ...
 • Moy, J. M & Henkin B. A. (2006). Exploring associations ...

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support