پیشنهاد استفاده از ابرهای میانی برای مدیریت طرح کنش‌ها در پایگاه‌های داده‌ای یک توزیع شده در مراکز داده ای مجهز به فناوری رایانش ابری

Publish Year: 1391
نوع سند: مقاله کنفرانسی
زبان: Persian
View: 2,015

This Paper With 8 Page And PDF Format Ready To Download

  • Certificate
  • من نویسنده این مقاله هستم

استخراج به نرم افزارهای پژوهشی:

لینک ثابت به این Paper:

شناسه ملی سند علمی:

DOROUDIT01_049

تاریخ نمایه سازی: 7 آذر 1391

Abstract:

با توجه به مزایای روزافزون رایانش اولی و تنوع منابع و مجهز بودن مراکز داده‌ای به سیستم‌های مدیریتی و نظارتی رایانش عبدی که دسترسی کاربران در سرتاسر جهان را به منابع داده‌اید میسر نموده است یک ساختار جدید برای مدیریت پراکنش های کاربران قبل از ارسال به سیستم بانک اطلاعاتی ابرهای مرکزی مراکز داده ای معرفی می‌شود. با توجه به اینکه کلیه درخواست‌ها و پراکنش نه کاربران مستقیماً و بدون واسطه به ابرهای مرکزی مراکز داده‌ای ارجاع داده می‌شوند هیچ گونه بررسی قبل از ارجاع این پراکنش خواه به ابرهای مرکزی مراکز داده‌ای صورت می‌گیرد. با توجه به استفاده هم‌زمان کاربران و نیز هزینه و ترافیک بالای پردازش در ابرهای مرکزی مراکز داده‌ای نیاز به یک امر واسط که وضعیت و سوابق پایگاه داده‌ای در ابرهای مرکزی را دارد برای بررسی و تضمین اجرای موفقیت‌آمیز پراکنش حالا پس از ارجاع پره‌های مرکزی را داشته باشد معرفی می‌گردد. اجاره پراکنش های کاربران به سمت ابرهای میانی ضمن کاهش هزینه‌ها پردازش و ترافیک در سمت ابرهای مرکزی پایگاه‌های داده ای باعث افزایش ضریب قابلیت اطمینان، جامعیت، سازگاری، امنیت و.... می‌شود .

Authors

سعید دهقان

دانشجوی کارشناسی ارشد رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد

مراجع و منابع این Paper:

لیست زیر مراجع و منابع استفاده شده در این Paper را نمایش می دهد. این مراجع به صورت کاملا ماشینی و بر اساس هوش مصنوعی استخراج شده اند و لذا ممکن است دارای اشکالاتی باشند که به مرور زمان دقت استخراج این محتوا افزایش می یابد. مراجعی که مقالات مربوط به آنها در سیویلیکا نمایه شده و پیدا شده اند، به خود Paper لینک شده اند :
  • King, S. Chen, P. "Operating System Extensions to Support Host ...
  • Sugerman, J. Ganesh, V. Beng-Hong L. "Virtualizing I/O Devices on ...
  • Marcos Laureano, Carlos Maziero, Edgard Jamhour. "Intrusion Detection in Virtual ...
  • Tal Garfinkel, Mendel Rosenblum. ":A Virtual Machine Introspection Based Architecture ...
  • H. Andres Lagar-Cavilla, Joseph A, A. Whitny, Adin Scannell, Philip ...
  • _ _ _ _ _ _ _ _ _ _، ...
  • نمایش کامل مراجع