Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

دستاوردهای واحد تحقیق و توسعه شرکت صنایع امرسان

Year: 1382
COI: CIMRDC04_040
Language: PersianView: 1,722
This Paper With 5 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 5 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Abstract:

امروزه تحولات و تغییرات پیوسته بازارهای جهانی منشاء تهدیدها و فرصتهای اقتصادی فراوانی است و سازمانهایی در این بازار رقابتی توان حفظ جایگاه خود را دارند که موقعیت بهتری برای مقابله با تهدیدها و بهره گیری از فرصتها داشته باشند. بی گمان دستیابی به دانش فنی طراحی، ساخت و تولید محصولات صنعتی بدون حمایت و تقویت بخش تحقیقات درهر سازمان ، امکان پذیر نخواهد بود. از این رو سازمانها به منظور بقا و ارتقاء ناچارند تا سطح فن اوری خود را متناسب با رقبای جهانی بهبود بخشند و بدیهی است که شالوده این تفکر در واحدهای تحقیق و توسعه هر سازمان شکل می گیرد. شرکت صنایع امرسان قریب به 20 سال است که کوشش خستگی ناپذیر خود را جهت تولید انواع لوازم خانگی آغاز نموده و عرضه محصولات با کیفیت مناسب و مطابق با خواسته مشتیران را سر لوحه فعالیت خود قرار داده است. توجه به امر تحقیقات در این شرکت از همان سالهای پایانی جنگ تحمیلی ، قوت گرفت و به عنوان اولین تجربه موفق این شرکت ، ملحوظ نمودن نتایج تحقیقات بازار، نظر سنجی از مشتریان وبررسی و استفاده از روشهای نوین ساخت و تولید در عرضه محصولات یخچال فریزر RF-18 , RF-16 به بازار، چنان بازخورد گسترده، موفق و خارج از حد انتظاری را در پی داشت که مدیریت شرکت مصمم گردید تا نسبت به تدوین اهداف و سیاستهای واحد تحقیق و توسعه، در قالب برنامه های دراز مدت و کوتاه مدت و در راستای خط مشی و استراتژی سازمان اقدام نماید. ماحصل حرکت سازمان درچارچوب مشخص شده مذکور، توجه بیشتر به نقطه نظرات و انتظارات مشتریان در عرضه محصولاتی با کیفیت و طراحی برتر تا به امروز بوده است.

Paper COI Code

This Paper COI Code is CIMRDC04_040. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/21451/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
،1382،دستاوردهای واحد تحقیق و توسعه شرکت صنایع امرسان،4th Conference of Industries and Mines R&D Centers،Tehran،https://civilica.com/doc/21451

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

New Researchs

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support