ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

امضای دیجیتال تصاویر براساس مکان لبه ها و واترمارکینگ

Year: 1392
COI: TABARESTAN01_009
Language: PersianView: 597
This Paper With 8 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 8 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

محمد علی شمع علیزاده - عضو هیات علمی دانشگاه امام حسین(ع)
شیرین سلمانی - دانشجوی مقطع کارشناسی کامپیوتر

Abstract:

رشد روز افزون و سریع فناوری اطلاعات و ارتباطاط در زندگی بشر، منجر به شکلگیری جامعه ای نوین به نام جامعه اطلاعاتی شده است، فضایی که این جامعه در آن شکل گرفته است، را فضای سایبر مینامند. جرم پدیده ایاجتناب ناپذیر در هر جامعه ای است و انتظار میرود که این جامعه نوظهور نیز از تاثیرات آن مصون نباشد. رمزنگاری اطلاعات، یکی از مهمترین روشهای حفاظت از اطلاعات در فضای سایبر است و یکی ازاهداف اصلی -رمزنگاری، حفاظت از اطلاعات در برابر هرگونه دسترسی غیرمجاز در تبادلات الکترونیکی، با استفاده از امضای دیجیتال است. امضای دیجیتال روشی برای احراز هویت 4 و تایید سندیت پیام ها و اسناد است. یکی از انواعاطلاعات موجود در فضای سایبر و شبکه های الکترونیکی تصویر است و تولید امضای دیجیتال برای تصویر بااستفاده از ابزار و امکانات موجود درعلم پردازش تصویر و با توجه به مفهوم کلی امضای دیجیتال اجتنابناپذیراست. لذا در این مقاله به بیان و طراحی الگوریتم جدید تولید امضا، برای تصاویر با بکارگیری مفاهیم و ابزارو امکانات علم پردازش تصویر، می پردازیم. این الگوریتم، ابتدا لبه 1 های یک تصویر را استخراج کرده سپس با استفاده از موقعیت لبه ها در آن تصویر، امضایی را تولید کرده و در تصویر واترمارک 9 می کند.

Keywords:

آشکارسازی لبه های تصویر , امضا ی دیجیتال با لبه ها , واترمارکینگ

Paper COI Code

This Paper COI Code is TABARESTAN01_009. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/239473/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
شمع علیزاده، محمد علی و سلمانی، شیرین،1392،امضای دیجیتال تصاویر براساس مکان لبه ها و واترمارکینگ،The first regional conference on information technology،Chalus،https://civilica.com/doc/239473

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 5,402
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط


مقالات فوق بر اساس داده کاوی مقالات مطالعه شده توسط پژوهشگران محاسبه شده است.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support