Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

ارزیابی ارزشهای فرهنگی، علمی، اقتصادی و اجتماعی (وقت) در حفاظت معنوی، اخلاقی، بهداشت روانی و زیست‌ محیطی جامعه

Year: 1383
COI: SNRLP01_017
Language: PersianView: 1,439
This Paper With 10 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 10 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

یوسف قدیمی - موزه تاریخ طبیعی، گروه زمین شناسی

Abstract:

در جهان امروز، هر روز که سپری می شود، ارزش علمی، اقتصادی، روانشناسی و معنوی وقت، روشن و آشکارتر می شود. به عنوان مثال تا چند سال پیش، برای برقراری ارتباطات اطلاع رسانی، در ارتباط با مسایل مختلف از جمله علمی، سیاسی، فرهنگی و اقتصادی، به وسیله نامه، فاکس و یا حضور مستقیم مسئولین ذی ربط در هر کشوری، صورت می گرفت. از چند سال پیش به این طرف، با پیشرفت علم و دانش فنی، برقراری ارتباطات بین کشورها و شرکت های مختلف جهان، در کوتاهترین زمان (وقت) صورت می پذیرد. با ایجاد روابط عمومی الکترونیکی در شهرهای الکترونیکی، امکان دسترسی به اکثر ارقام و آمار مورد نیاز اقتصاددانان، بازرگانان و مراکز آموزشی، علمی و فرهنگی، سبب گردید، صدها میلیون دلار در صرفه جویی «وقت» و یا انرژی حاصل کشورهای صاحب دولت های الکترونیکی بشود. توسعه پایدار اقتصادی، زیست محیطی، صنعتی، ایجاد زمینه های مناسب در ارتقاء رقابت های مدیریتی، بهبود بخشیدن به کیفیت کالاهای تولیدی و خدماتی و بالابردن استانداردهای زندگی و تقویت بنیه فکری و فرهنگی ملت ها در حفاظت از هویت تاریخی و ملی خود، از مهمترین دستاوردهای فن آوری اطلاعات در قرن بیست و یکم، به شمار می رود. در دنیای امروز که انسان به عنوان محور اصلی توسعه اقتصادی، فرهنگی شناخته شده است، کشورهایی که به کیفیت معنوی، علمی و فرهنگی انسان ارزش قایل هستند، خواهند توانست ملتی دارای روح و جسم سالم، بــــا بهره وری فکری و تولیدی با کیفیت بسیار بالا و با محیط زیست سالم، بهداشتی داشته باشند.

Paper COI Code

This Paper COI Code is SNRLP01_017. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/26564/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
قدیمی، یوسف،1383،ارزیابی ارزشهای فرهنگی، علمی، اقتصادی و اجتماعی (وقت) در حفاظت معنوی، اخلاقی، بهداشت روانی و زیست‌ محیطی جامعه،1st Symposium of National Resources Loss Prevention،Tehran،https://civilica.com/doc/26564

مراجع و منابع این Paper:

لیست زیر مراجع و منابع استفاده شده در این Paper را نمایش می دهد. این مراجع به صورت کاملا ماشینی و بر اساس هوش مصنوعی استخراج شده اند و لذا ممکن است دارای اشکالاتی باشند که به مرور زمان دقت استخراج این محتوا افزایش می یابد. مراجعی که مقالات مربوط به آنها در سیویلیکا نمایه شده و پیدا شده اند، به خود Paper لینک شده اند :

 • صدیقی، امیرعباس- گمار، پوران (1376): برنامه ریزی انرژی در کشورهای ...
 • درویش زاده، علی- آسیابانها، عباس (1377): ماگماها و سنگهای ماگمایی، ...
 • عرفانی، حسین (1370): زمین شناسی اقتصادی، کانسارها (1)، انتشارات دانشگاه ...
 • نوری جعفر (1373): بیوتکنولوژی و محیط زیست، چاپ اولی. ...
 • میراب زاده، پرستو (1378): راهنمای ارزیابی پیامدهای زیست محیطی توسعه، ...
 • حدادیان، مقدم (1378) اسلام و محیط زیست، تالیف فضلان، ام. ...
 • فخر طباطبایی، سیدمحمد (1375): برخورد سیستمی با طبیعت زنده، شرکت ...
 • طراوتی حمید و بهار فرزانه (1374): چقدر کافیست؟ جامعه مصرفی ...
 • بهار فرزانه، سیادت حمید و طراوتی، حمید (1998): وضعیت جهان ...
 • محلاتی، صلاح الدین (1378): بعد فرهنگی توسعه، به سوی رهیافتی ...
 • طبیبیان، منوچهر (1378): کاربردی زمین، اثر متقابل اقتصاد، اکولوژی و ...
 • Zeitschrift der deutschen Geologischen Gesellhaft Begrundet 1848, Band 134, Teilz, ...
 • HARTMUT FRAN, WENER, (1983): Verwitterung SCr Scheinungen an Bauwerken aus, ...

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

New Researchs

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support