ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

استفاده از تکنیک شبی هسازی برای نیل به نوآوری فرآیندی

Year: 1389
COI: JR_BPJ-1-1_003
Language: PersianView: 504
This Paper With 17 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 17 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

غلامرضا بداقی - کارشناس ارشد مهندسی صنایع، باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز
جعفر محمودی - عضو هیئت علمی گروه مهندسی صنایع، دانشگاه امام حسین (ع)

Abstract:

نوآوری، به معنای تجلی اندیشه خلاق است که همان ارایه محصول، فرآیند و خدمات جدید به بازاراست. نوآوری، به کارگیری توانای یهای ذهنی برای ایجاد یک فکر یا مفهوم جدید است. در دنیای رقابتی امروز، شرک تها برای بقا در دراز مدت ناگزیر به کسب نوآوری هستند در غیر اینصورت به آسانی از صحنه رقابت حذف خواهند شد. با این حال، اگرچه نوآوری میتواند مزایای زیادی را در نتیجه کاهش هزین هها یا بهبود کارایی برای سازمان داشته باشد، خطرات مهمی نیز در این روند وجود دارد که به کارگیری شبی هسازی رایان های برای مد لسازی و تحلیل آ نها میتواند این خطرات راکاهش داده و شانس موفقیت پیاده سازی آ نها را بالا ببرد. در این مقاله، در ابتدا به مرور ادبیات و تعاریف مختلف نوآوری و انواع آن، مخصوصا نوآوری فرآیندی میپردازیم؛ سپس به شبیه سازی و تعاریفمختلف آن شبیهسازی پرداخته، مزایا و معایب و همچنین ضرورت و اهمیت استفاده از شبیهسازی در ایجاد نوآور یهای فرآیندی را بیان م یکنیم. در ادامه، متدولوژی جامع ترکیبی که بر مبنای 24متدولوژی و رویکرد شبی هسازی و با یک روش استقرایی توسعه یافته را جهت استفاده در ایجاد نوآوری فرآیندی ارائه م یدهیم. در نهایت، نتایج حاصل از اجرای پروژه صورت گرفته بر اساس این متدولوژی و با استفاده از نرم افزارشبی هسازیSimprocess در دبیرخانه شورای عالی انفورماتیک ، کشور را بیان م یکنیم

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is JR_BPJ-1-1_003. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/280668/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
بداقی، غلامرضا و محمودی، جعفر،1389،استفاده از تکنیک شبی هسازی برای نیل به نوآوری فرآیندی،https://civilica.com/doc/280668

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 11,869
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support