ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی کارایی درونی مدارس دوره راهنمائی شهرستان دزفول در مقایسه با اهداف برنامه چهارم توسعه استان خوزستان

Year: 1392
COI: EME02_1853
Language: PersianView: 513
This Paper With 12 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 12 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

سهیلا یوسف قنبری - عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور مرکز بهبهان، کارشناسی ارشد، برنامه ریزی آموزشی.

Abstract:

پژوهش حاضر به بررسی کارآیی درونی مقطع راهنمایی شهرستان دزفول طی سالهای 87-83 بر حسب شاخصهای جریان دانش آموزی، ونیروی انسانی وپوشش تحصیلی و مقایسه عملکردهای بدست آمده با هدفهای پیش بینی برنامه چهارم توسعه استان خوزستان پرداخته است . جامعه آماری در این پژوهش کلیه دانش آموزان و دبیران و فضاهای آموزشی مدارس شهر وروستا، دولتی و غیرانتفاعی شهرستان دزفول می باشد، که از نمونه تمام شماری استفاده شده است و با استفاده از روش توصیفی تحلیلی از طریق محاسبه درصدها، نسبت ها، میانگین ها و فرمولهای رایج در محاسبه شاخصهای ذکر شده و از -طریق رسم جداول و نمودارها به ثبت نتایج و توضیح کارآیی درونی مبادرت شده است که نتایج آن بدین شرح می باشد: نرخ ارتقاء و درصد فارغ التحصیلی دختران در طی دوره مورد بررسی، بی از پسران است و میانگین نرخ مردودی و ترک تحصیل پسران در طی دوره بی از دختران می باشد و بیشترین نرخ ماندگاری در طی دوره مربوط به پایه سوم می باشد و 15 درصد هزینه اضافی برای هر دانش آموز در طی دوره مورد نظر صرف شده است و کارآیی درونی در سال پایانی نسبت به ابتدا افزایش یافته است و میانگین طول تحصیل در طی دوره، بیش از سه و نیم سال می باشد و پوشش تحصیلی ظاهری و میانگین تحصیلات معلمان روند رو به افزای ، و میانگین آنها پایین تر از هدف برنامه چهارم می باشد و نسبت دانش آموز به معلم روند رو به که ، و میانگین آن از هدف برنامه چهارم بیشتر می باشد و نسبت معلم به کلاس دایرروند رو به کاه داشته است و برای آن هدفی ازسوی استان تعیین نشده است.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is EME02_1853. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/286937/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
یوسف قنبری، سهیلا،1392،بررسی کارایی درونی مدارس دوره راهنمائی شهرستان دزفول در مقایسه با اهداف برنامه چهارم توسعه استان خوزستان،2nd International Conference on Management, Entrepreneurship and Economic Development،Qom،https://civilica.com/doc/286937

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: پیام نور
Paper count: 56,173
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support