بررسی عوامل موثر بر عملکرد کارکنان بر اساس مدل آچیو و ارائه راهکارهای بهبود وضعیت آن (مطالعه موردی : بانک کشاورزی استان گلستان)

Publish Year: 1393
نوع سند: مقاله کنفرانسی
زبان: Persian
View: 2,474

This Paper With 9 Page And PDF Format Ready To Download

  • Certificate
  • من نویسنده این مقاله هستم

این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

استخراج به نرم افزارهای پژوهشی:

لینک ثابت به این Paper:

شناسه ملی سند علمی:

RDTM01_105

تاریخ نمایه سازی: 23 دی 1393

Abstract:

طی سالهای اخیر یکی از دغدغه های اصلی مدیران بانک کشاورزی بهبود عملکرد کارکنان و ارتقاء آن تا حد بهینه و مطلوب جهت نیل به اهداف سازمان بوده است .چرا که عملکرد سازمانی بالا و بهینه یکی از اهداف اساسی هر سازمان می باشد .امروزه سازمانها برای بقا و پیشرفت در دنیای رقابتی و دستیابی به این هدف اساسی تلاش های فراوانی می کنند زیرا عملکرد پایین و نامطلوب باعث می شود که نتوانند به فعالیت و حیات خود ادامه داده و در نتیجه رو به فروپاشی می روند . بنابراین احساس میشود سازمانها نیازمند تغییر در رویه در جهت بهبود عملکرد از طریق توانمندسازی کارکنان، شفاف سازی وظایف سازمانی برایآنها، انجام ارزیابی صحیح و به موقع و ایجاد محیطی مناسب و عاری از عوامل مزاحم می باشد. هدف از این پژوهش سنجش وضعیت عملکرد کارکنان بانک کشاورزی استان گلستان و ابعاد آن بر اساس مدل آچیو و ارایه راه کارهای بهبود وضعیت آن است.روش پژوهش از لحاظ هدف کاربردی و به شیوه ی توصیفی - پیمایشی انجام شده است .ابزار گرداوری داده ها پرسشنامه بوده ونمونه گیری از جامعه ی آماری به روشی تصادفی ساده انجام شده است ..نتایج پژوهش نشان می دهد، متغیر مورد بررسی (عملکرد کارکنان بانک کشاورزی استان گلستان )در حد متوسط قرار دارد

Authors

حمیدرضا تجری

دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت دولتی - دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول

حسینعلی بهرام زاده

استادیار و عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد

محمدباقر گرجی

استادیار و عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول

طاهره بسطامی

کارشناس ارشد مدیریت دولتی و مسئول مکاتبات

مراجع و منابع این Paper:

لیست زیر مراجع و منابع استفاده شده در این Paper را نمایش می دهد. این مراجع به صورت کاملا ماشینی و بر اساس هوش مصنوعی استخراج شده اند و لذا ممکن است دارای اشکالاتی باشند که به مرور زمان دقت استخراج این محتوا افزایش می یابد. مراجعی که مقالات مربوط به آنها در سیویلیکا نمایه شده و پیدا شده اند، به خود Paper لینک شده اند :
  • _ سلمانی، داوود، (1384)، کیفیت زندگی کاری و بهبود رفتار ...
  • _ Ho, L. (2008). what affects organizational performance? Industrial Management ...
  • نمایش کامل مراجع