Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

نقش گردشگری سبز درتوسعه شهر باتاکید برتوسعه پایدار

Year: 1393
COI: ARCHITECTURE02_374
Language: PersianView: 390
This Paper With 9 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 9 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

محمدرضا حجت شمامی - دکتری مطالعات مترجمی زبان انگلیسی
پدرام مهری لاسکی - دانشجوی کاردانی معماری
مرصاد رفیعی - دانشجوی کاردانی معماری
پویان حسینی - دانشجوی کاردانی معماری

Abstract:

درعصرحاضر صنعت گردشگری به عنوان یکی ازارکان توسعه پایدار معرفی میشود گردشگری سبز روستایی نیز گونه نوینی ازگردشگری است که باهدف توسعه پایدار مناطق سبز و به عنوان ابزاری جهت توسعه اقتصادی اجتماعی و اکولوژیکی جوامع محلی و روستایی تجسم یافته است که باتاثیرگذاری درسه بعد پایداری اقتصادی اجتماعی و محیطی ضمن جلب مشارکت جامعه محلی درتوسعه اقتصادملی باپتانسیل حفظ و حمایت ازمنابع طبیعی و محیط زیست باعث پایداری محیطی میشود دربعداقتصادی گامی جهت کاهش فقر باتوسعه مراکز اشتغال کوچک افزایش و تغییرشکل منابع درمعرض خطر به سمت منابع پربازده و همراه با سودمندی و توزیع درامد برمی دارد و دربعداجتماعی نیز باعث کارافرینی و جلوگیری ازمهاجرت ارتباطات بیشتر روستائیان با سایر جوامع و فرهنگهای متنوع و شناساندن هویت محلی و رفاه و نهایتا ایجادتوسعه پایدارروستایی میگردد شاید کسی تصور نمی کرد که روزی بازاریابی علاوه برسوداوری و فروش نگران سلامت مصرف کننده نیز باشد اما پویایی و رقابت شدید و افزایش نگرانی نسبت به محیط زیست و همچنین مقررات دولتی و افزایش اگاهی مصرف کنندگان شرکت ها را برآن داشت که درسلامت جسمانی و روانی و پاکیزگی محیط مصرف کنندگان نیز تامل کنند دراین نوشتار سعی براین است که ابتدا مسئولیت اجتماعی توصیف شده و رابطه آن با بازاریابی سبز بیان شود سپس بارویکردی دقیق تر به محیط زیست بازاریابی سبز و دلایل سبز بودن و سطوح بازاریابی سبز و سیرتکاملی آن که شامل سه عصربازاریابی سبز اکولوژیک عصرمحیطی و عصرپایدار است و گردشگری سبز مورد مطالعه قرارگرفته و ویژگیهای هرکدام ذکر گردیده است

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is ARCHITECTURE02_374. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/346374/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
حجت شمامی، محمدرضا و مهری لاسکی، پدرام و رفیعی، مرصاد و حسینی، پویان،1393،نقش گردشگری سبز درتوسعه شهر باتاکید برتوسعه پایدار،The Second National Conference on Architecture, Civil Engineering and Urban Environment،Hamadan،https://civilica.com/doc/346374

مراجع و منابع این Paper:

لیست زیر مراجع و منابع استفاده شده در این Paper را نمایش می دهد. این مراجع به صورت کاملا ماشینی و بر اساس هوش مصنوعی استخراج شده اند و لذا ممکن است دارای اشکالاتی باشند که به مرور زمان دقت استخراج این محتوا افزایش می یابد. مراجعی که مقالات مربوط به آنها در سیویلیکا نمایه شده و پیدا شده اند، به خود Paper لینک شده اند :

  • پور جعفر، محمدرضا، و همکاران."فراتحلیلی از ارزیابی رویکردهای توسعه گردشگری ...
  • زاهدی اصل‌محمد."مبانی رفاه اجتماعی، تهران، نشر دانشگاه علامه طباطبایی، 1381 ...
  • گزین، شهربانو. خسروی پور، بهمن ودیگران، "نقش گردشگری در توسعه ...
  • روستایی "همدان.دانشکده شهید مفتح:1393. ...
  • شهنامی، نازآفرین، بختی، سمیرا و دیگران"نقش بازار یابی در توسعه ...
  • گریفین، کیث."تحقق استراتژی توسعه انسانی، ترجمه غلام رضا خواجه پور، ...
  • Polonsky Michael Jay and Rosenberger III Philip. (2001), Reevaluating Green ...

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

کدام مقالات به این منبع استناد نموده اند


بر اساس سیستم تحلیلی استنادات مقالات، تاکنون برای نگارش 1 Paper استفاده شده است.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

New Researchs

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support