Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی مدیریت ریسک از جنبه زمان در پروژههای ساختمانی

اولین کنفرانس ملی شهرسازی، مدیریت شهری و توسعه پایدار
Year: 1393
COI: UUSD01_0872
Language: PersianView: 579
This Paper With 8 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 8 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

فرزاد دلارام - دانشجوی مهندسی و مدیریت ساخت، گروه عمران، واحد علوم و تحقیقات خوزستان، دانشگاه آزاد اسلامی،اهواز، ایران دانشجوی مهندسی و مدیریت ساخت، گرو
سیدحسین قاسم زاده موسوی نژاد - استادیار، عضو هیات علمی دانشکده فنی و مهندسی، دانشگاه گیلان

Abstract:

مدیریت ریسکها یکی از بزرگترین چالشهای قرن 21 به شمار میرود. روند در حال رشد فجایع انسانی، زیانهای اقتصادی وخسارات محیطی باعث شده توجه به شواهد مربوط به تلفات ناشی از فجایع انسانی و طبیعی نیازمند یک رویکرد سیستماتیک بهمقوله مدیریت ریسک باشد. نتایج همکاریها و مشارکتهای اخیر، به طور کلی زندگی روزمره و به طور خاص مدیریت ریسک و نیز رابطه آن با تحلیل سیستمها را پیچیدهتر کرده است. در پروژههای عمرانی در دستیابی به اهداف تعیین شده با تهدیدها وفرصتهایی در رابطه با عناصر کلیدی پروژه شامل زمان، هزینه، کیفیت و ریشه بیشتر این تهدیدها و فرصتها را میتوان درمجموعهای از شرایط عدم قطعیت جستجو کرد. تاخیر، کندی و عدم پیشرفت در پروژههای عمرانی شهری که سبب عدم ایجاد مدیریت شهری پایدار میگردد، حاکی از وجود موانع و مشکلات ریشهای در اجرای طرحهای ارزشمند شهری میباشد که بازسازی و توسعه فضای شهری را بطور جدی در معرض تهدید قرار میدهد. لذا در این تحقیق ضمن بررسی مختصر از سوابق افزایش زماناجرا و تحقیقات انجام شده در ایران، به بررسی علل افزایش زمان در تعدادی از پروژههای ساختمانی پرداخته شده است. در نتایج بدست آمده مشخص گردید که اکثر پاسخدهندگان دلایل مرتبط به ضعف کارفرما را علت اصلی افزایش زمان پروژهها میدانند و دلایل مربوط به پیمانکار و مشاور در ردههای بعدی قرار دارند

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is UUSD01_0872. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/361497/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
دلارام، فرزاد و قاسم زاده موسوی نژاد، سیدحسین،1393،بررسی مدیریت ریسک از جنبه زمان در پروژههای ساختمانی،First National Conference on Urban Planning, Urban Management and Sustainable Development،Tehran،https://civilica.com/doc/361497

مراجع و منابع این Paper:

لیست زیر مراجع و منابع استفاده شده در این Paper را نمایش می دهد. این مراجع به صورت کاملا ماشینی و بر اساس هوش مصنوعی استخراج شده اند و لذا ممکن است دارای اشکالاتی باشند که به مرور زمان دقت استخراج این محتوا افزایش می یابد. مراجعی که مقالات مربوط به آنها در سیویلیکا نمایه شده و پیدا شده اند، به خود Paper لینک شده اند :

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 12,140
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

New Researchs

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support