Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

ارزیابی عملکرد خارج از صفحه ای میانقابهای گچی بر روی میز لرزان

دهمین کنگره بین المللی مهندسی عمران
Year: 1394
COI: ICCE10_1177
Language: PersianView: 554
This Paper With 8 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 8 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

محمدعلی حسنی - دانشجو کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب
مهرتاش معتمدی - استادیار دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب
طارق مهدی - استادیار بخش سازه مرکز تحقیقات راه، مسکن وشهرسازی

Abstract:

در زمینلرزههای گذشته اعضای غیر سازهای و دیوارهای متشکل از واحدهای پانلی شاهد خسارات قابل توجهی شدهاند که منجر به بروز آسیبهای جانی و مالی گردیده است. این زمینلرزهها به خوبی نشان دادهاند که اعضای غیرسازهای آسیبپذیرتر و حساستر از اعضای سازهای میباشند..همین موضوع دلیلی هم برای شناخت رفتار اجزای غیر سازه ای است. در این پژوهش، یک قاب فولادی با سقف صلب طراحی و ساخته شده و تحت شرایط دینامیکی مورد آزمایش قرار گرفته است و در ازمایش بعدی، دیوار گچی خشک drywall عمود بر جهت اعمال بارکه درون سازه قرار داده می شود وآزمایش دوباره تکرار میشود. رکوردهای اعمال شده در آزمایشات شامل چند رکورد مصنوعی بوده است. برخی از این رکوردها با طیف طرح موجود در آییننامهها منطبق و برخی دیگر از بانک شتابنگاشتهای مرکز تحقیقات راه مسکن و شهر سازی تهیه شده است نتایج نشان می دهد.این دیوارها برخلاف رفتار خارج از صفحه مصالح سنتی، که نقطه ضعف انها می باشد مقارمت لازم در برابر نیروهای خارج از صفحه دارا می باشند.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is ICCE10_1177. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/364863/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
حسنی، محمدعلی و معتمدی، مهرتاش و مهدی، طارق،1394،ارزیابی عملکرد خارج از صفحه ای میانقابهای گچی بر روی میز لرزان،10th International Congress on Civil Engineering،Tabriz،https://civilica.com/doc/364863

مراجع و منابع این Paper:

لیست زیر مراجع و منابع استفاده شده در این Paper را نمایش می دهد. این مراجع به صورت کاملا ماشینی و بر اساس هوش مصنوعی استخراج شده اند و لذا ممکن است دارای اشکالاتی باشند که به مرور زمان دقت استخراج این محتوا افزایش می یابد. مراجعی که مقالات مربوط به آنها در سیویلیکا نمایه شده و پیدا شده اند، به خود Paper لینک شده اند :

  • دکتر محمد رضا عدل پرور، "راهنمای سیستم های ساخت رساز ...
  • شرکت کناف ایران، _ نابع گارشات و اطلاعات فنی." دفتر ...
  • حمید نبوی نژاد، _ سختارهای داخلی ایمن در برابر خطرلت ...
  • دکتر محمد رضا عدل پرور، دکتر حمید رضا وثوقی فر ...
  • مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن، «آئین نامه طراحی ساختمانها در ...
  • Kircher, C. A. (2003). It Makes Dollars and Sense to ...
  • Soong T.T. and Lopez Garcia D., Seismic Vulnerability and Protection ...

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 11,783
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

New Researchs

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support