ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی رابطه رضایت بیمه گذاران از کیفیت خدمات در شرکتهای بیمه (ایران ، البرز و دانا) در شهر سنندج

Year: 1393
COI: MOCONF01_1163
Language: PersianView: 270
This Paper With 12 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 12 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

سیدمحمدظاهر ابراهیمی - کارشناسی ارشد، مدیریت بیمه و پژوهشگر تعلیم و تربیت اداره کل آموزش و پرورش استان کردستان ، ایران
نوید قاضی زاده - دانش آموخته کارشناسی ارشد مدیریت بیمه و پژوهشگر تعلیم و تربیت اداره کل آموزش و پرورش استان کردستان، ایران
سیده گلبهار ابراهیمی - دانش آموخته کارشناسی ارشد، مدیریت بیمه، و پژوشگر تعلیم و تربیت اداره کل آموزش و پروش استان کردستان ، ایران

Abstract:

پژوهش حاضر با هدف بررسی رابطه رضایت بیمه گذاران از ارائه خدمات در شرکتهای بیمه در شهر سنندج صورت گرفته است. با توجه به اینکه جامعه آماری مشتریان نامحدود می باشد، با استفاده از روش نمونه گیری تصادفی ساده برای رفع اثرات پرسشنامه های گم شده، ناقص و... حدود 10 درصد دیگر به حجم نمونه اولیه اضافه گردید و در نهایت 384 پرسشنامه با اطلاعات کامل تکمیل گردیده است. برای تجزیه و تحلیل داده ها و آزمون فرضیهها از همبستگی پیرسون و رگرسیون چندگانه استفده شده یافته های نهایی پژوهش حاکی از وجود تأثیر معنادار، بین ارائه خدمات وابعاد آن به ترتیب (شامل پاسخگویی ،همدلی، تضمین، قابلیت اطمینان، عوامل فیزیکی) با رضایت بیمه گذاران بیمه (ایران، البرز و دنا )مورد مطالعه با ضریب همبستگی 0/415 با اطمینان 99% می باشد. نتایج آزمون رگرسیون چندگانه نیز نشان می دهند که کلیه ابعاد دارای تأثیر مستقیم و مثبت با ضریب تعیین 0/61 با اطمینان 99% می باشند. و شرکت بیمه ایران از لحاظ رضایت بیمه گذاران از ارائه خدمات به ترتیب از شکرتهای بیمه البرز و دانا بهتر می باشد.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is MOCONF01_1163. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/393362/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
ابراهیمی، سیدمحمدظاهر و قاضی زاده، نوید و ابراهیمی، سیده گلبهار،1393،بررسی رابطه رضایت بیمه گذاران از کیفیت خدمات در شرکتهای بیمه (ایران ، البرز و دانا) در شهر سنندج،International Conference on Accounting and Management،Tehran،https://civilica.com/doc/393362

مراجع و منابع این Paper:

لیست زیر مراجع و منابع استفاده شده در این Paper را نمایش می دهد. این مراجع به صورت کاملا ماشینی و بر اساس هوش مصنوعی استخراج شده اند و لذا ممکن است دارای اشکالاتی باشند که به مرور زمان دقت استخراج این محتوا افزایش می یابد. مراجعی که مقالات مربوط به آنها در سیویلیکا نمایه شده و پیدا شده اند، به خود Paper لینک شده اند :

 • آذر، عادل (1384)، «آمار و کاربرد آن در مدیریت»، تهران، ...
 • دهقانی، مصطفی (1392). « بررسی عوامل موثر بر مشتری‌مداری بانک ...
 • رشیدی، علی (1382). شناسایی عوامل موثر بر همان گزینی به ...
 • رنجبران بهرام _ دیگران(1381)بررسی رضایت مشتری از کیفیت خدمات پس ...
 • قلاوندی، حسن و دیگران (1391) " بررسی وضعیت کیفیت خدمات ...
 • واکر، اورویل، _ دیگران(383 1)"استراتژی بازاریابی" اعرابی، سید محمد و ...
 • Bishop.D.L, Macy-lewis. J.A, Schnekloth. C.A, Puswella.S, (1997), Ego identity ...
 • Goode, M.H, L. Moutinho, C. Chien, "Structural equation modeling of ...
 • Goodwin J .E Grimes (2006). "CR Effect of Different Quantities ...
 • Otavio Jose oliveiva (2009) "Adaptaion and an application of the ...
 • Research Info Management

  Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
  این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

  اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

  New Papers

  Share this page

  More information about COI

  COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

  The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

  Support